Shaker na koktejly

Napsal | 16.5.2014

Barmanské řemeslo je jistě známo většině z Vás. Každý z Vás jistě alespoň jednou ve svém životě bar navštívil. Jistě je Vám tedy i známo, že na baru je obvykle na výběr z různých rozmanitých drinků od Sex on the Beach po klasické a všem známé kubánské Mojito. V tomto článku se zaměříme ale na jeden z instrumentů barmanů po celém světě, bez kterého by své řemeslo mohli vykonávat jen stěží. Nemohli by bez něj míchat právě všem známé drinky, které jsou tak chutné a žádané.

Jedná se o shaker na koktejly, který nesmí chybět ve „zbrojnici“ žádného baru a tedy i barmana, který s ním zachází a nenahraditelně a nekompromisně ho potřebuje pro své poslaní. Následují řádky tedy budou o tomto nástroji, který si můžete bez problému pořídit i Vy a v pohodlí domova si Vaše oblíbené koktejly míchat tak, jak se jen zlíbí.

Výběr podle Vašeho gusta

Shakerů najdete nepřeberné množství. Shaker může být nerezový, může se lišit velikostí, obsahem toho, kolik tekutin pojme, obvodem toho, jak velké budou nálevky a dalšími různými atributy.

Autor: graur razvan ionut

Vhodné i pro nadšence fitness

Jste v posilovně či fitcentru velice často, dáváte si pozor na to, co jíte a pijete a Vaše životospráva je pro Váš velice důležitá? Jistě tedy používáte i různé doplňky stravy, které kombinujete s potřebným přísunem bílkovin například v podobě vajíček či tvarohu. Není lepším řešením spojení veškerých pro Vás potřebných věci právě díky shakeru. Vaše suplementy již nemusíte míchat pracně lžičkou ve skleničce. Shaker nejen na koktejly zajistí to, že bude Vaše směs promíchána dokonale a tak na Vás čeká výsledek, který jste chtěli.

Doporučujeme

Na trhu je mnoho různých variant a variací toho, jak by měl shaker vypadat. My jsme pro Vás vybrali ten, který je na svou cenu velice kvalitní a jistě dokáže efektivně uspokojit Vaši potencionální potřebu po dokonale promíchaném nápoji jakéhokoli druhu. Jedná se tedy o produkt, jehož kvalitu zaručuje tradice společnosti Tescoma. Shaker je o obsahu půl litru a je nerezový. Avšak pokud byste neměli zájem o tento, je možné se porozhlédnout i po dalších e-shopech i kamenných obchodech.