Sektorový nábytek do obýváku

Napsal | 18.4.2015

Tuto situaci zná asi každý – líbí se Vám obývací stěna, jenomže jeden kus tam prostě nesedí, naopak chybí, nebo se prostě jen bojíte, že v případě potřeby by se stěna nedala rozdělit a těžko byste sháněli k atypicky tvarovaným skříňkám nové. Aby se předešlo takovýmto problémům, vznikl na trhu už poměrně dávno sektorový nábytek, který se momentálně zase vrací do módy. My jsme se dnes rozhodli mu věnovat celý článek, čili pokud uvažujete o koupi nábytku do obýváku a máte výše zmíněné obavy, určitě se vyplatí si následující řádky přečíst.

Co je to sektorový nábytek?

Sektorový nábytek se vyznačuje právě tím, že ho lze umísit prakticky kamkoliv a nevypadá „jak pěst na oko“. Univerzálnost, praktičnost, nízká cena – tyto slova by mohla být jakousi zkrácenou definicí sektorového nábytku. Jeho popularita se nejvíce projevovala v 70. a 80. letech minulého století a tak mají někteří nakupující, při pohledu na tento nábytek, jaksi kyselo v ústech. Nicméně dnešní nábytek se od toho tehdejšího v mnoha ohledech značně liší.

Čechám vládne Supersektor.cz

Co se týče prodejců, v České Republice na trhu se sektorovým nábytkem dominuje asi internetový obchod supersektor.cz. Sektorový nábytek do obýváku pak představuje hlavní jádro celého sortimentu obchodu. Velké zastoupení pak mají zejména sektorové skříňky, které lze umístit jak na zem, tak i uchytit na stěnu. Prodávají se zde hned v několika velikostních a typových provedeních. K tomu pak samozřejmě nechybí nejrůznější sektorové konferenční stolky, televizní stoly, nadstavby, nebo i sektorové PC stoly.

Cenové rozpětí

Co se týče ceny, všechny kusy sektorového nábytku pořídíte zpravidla kolem ceny 2 tisíc korun. Za velmi kvalitní a exkluzivní zboží, pak nedáte více jak 10 tisíc korun. Přidejte možnost jakkoliv kombinovat jednotlivé kusy a možnost vytvořit si tak místnost na míru a vyjde Vám, že se jedná o skutečně výhodnou koupi.

Na závěr dodáme, že prodejem sektorového nábytku se zabývají především menší prodejci nábytku.

DOPORUČUJEME: Hledáte kvalitní nábytek? Doporučujeme ten Holandský – http://www.nabytek-holandsky.eu/