Sedáky na židle

Napsal | 21.12.2013

Domov nemusí být velký, ale chytře řešený. Tak mluví hlavní heslo světoznámého nábytkářského giganta IKEA, jehož švédské produkty baví celý svět již několik desítek let. V České Republice můžete navštívit celkem 4 různé pobočky, na kterých můžete nakupovat prakticky vše, nač si vzpomenete.

Pokud je Vaše představivost na menší úrovni, nezoufejte – využít totiž můžete internetových stránek ikea.com, kde najdete kompletní přehled výrobků, které můžete na pobočkách nakoupit.

Podsedáky

Zajímavým doplňkem, který Vás může zaujmout, jsou třeba sedáky na židle. Ty najdete v kategorii „prostírání a textil do jídelny“. Ceny se pohybují od 19 korun až do 1500 korun za kus. Na výběr je samozřejmě z poměrně velkého množství barev i materiálů. Na své si tak přijdou nenároční zákazníci, jež chtějí pouze levný barevný doplněk na židle, tak i nároční uživatelé, jež si mohou pořídit za 1500 korun luxusní podsedák z pravé kůže.

Kromě sedáků na židle můžete i sehnat i další výrobky do kuchyně, jako jsou ubrusy, prostírání, ale i podnosy a různé podložky.

Zůstat však nemusíte jen u kuchyně – v obchodních domech IKEA seženete doplňky do každé možné i nemožné místnosti v domě i na zahradě. Proto pokud máte alespoň trochu času, navštivte internetové stránky ikea.com a přesvědčte se na vlastní oči.