Sedačky Phase

Napsal | 18.6.2015

Nábytek je v České republice poměrně velkým a nutno podotknout, že i dobrým businessem. My jsme se v dnešním článku zaměřili na firmu, kterou můžete znát třeba i z televize – konkrétně z pořadů Rady Ptáka Loskutáka, nebo Jak se staví sen. Řeč tedy nemůže být o nikom jiném, než o Phase sedačkách.

Široká nabídka sortimentu!

Sedačky Phase jsou v poslední době velmi žádaným artiklem. Na stránkách sedackyphase.cz můžete najít poměrně pestrou nabídku prakticky všech druhů sezení – od rohových sedaček, až po lenošky a dokonce i pelechy pro psy, nebo konferenční stoly. Co se ale týče vzorů a materiálů, nehledejte zde nějaké ztřeštěné kombinace barev apod. Modely nám naopak přijdou velice moderní, kompaktní a hodí se zejména do nově zařízených domácností.

Výborně zpracované stránky

Co se týče samotných stránek obchodu, musíme dát výbornou. Na stránkách se velmi dobře orientuje a u každé sedačky si můžete rovněž zobrazit ceník pro látkovou i koženou variaci, včetně různých potahů, jejich barev atd. Samozřejmostí je pak technická specifikace, jak udržovat jednotlivé díly sedaček a možnost sestavit si vlastní, jedinečnou sedačku.

Sedačky na míru

Pokud si zadáte výrobu sedačky na míru, počítejte s tím, že výrobní proces bude trvat přibližně 6 až 9 týdnů. Co velmi oceňujeme, je možnost sledovat konkrétní průběh výroby – v zákaznickém přístupu můžete sledovat krok za krokem, co se právě dělá, co je už hotové a co teprve přijde na řadu. Za Vaše peníze tak dostanete maximální servis.

Šedá sedačka Phase

zdroj: www.phase.cz

Ceny výrobků

Když už jsme u peněz, počítejte s tím, že si prakticky za každý kus nábytku připlatíte. Vyšší cena je ale bohatě vykompenzována širokou nabídkou, vysokou kvalitou výrobků a v neposlední řadě i službami a ochotou místních pracovníků.

Ohlasy zákazníků

Zákaznické zkušenosti jsou pak jen výborné. Reference si můžete přečíst přímo na stránkách i jinde na diskuzních fórech. Samotní zákazníci zde oceňují právě široký výběr, rychlé a snadné dodání a rovněž i vstřícný přístup prodejců.

Pokud si tedy právě teď vybíráte nějaký kus nábytku, určitě si udělejte cestu na jednu z 11 poboček

3 thoughts on “Sedačky Phase

  1. Pingback: Odpočívadlo a škrabadlo velké pro kočky

  2. radiany

     Rozhodne nekupovat sedacky Phase! Predrazene, nefunkcni sedacky! Reklamovali jsme po dvou tydnech uzivani vrzani, skripani, praskání a nevim co dalsiho.. Reklamace byla uznána, po dvou tydnech velkych oprav dojela sedacka se sirsimi nohami, ktere mely vrzani pravdepodobne zabranit.. bohuzel! Tri tydny na to nam sedacka opet vrze, pro zmenu zase nekde jinde, takze to nohami neni! Jsem zklaman a nedoporucuji ke koupi!Muzu take prodiskutovat rozdilnou vysku zadovych operaku, ktere vytvari na pohled neprijemne schodiste!A to nemluvim o tom, ze jak si hraji na super firmu, tak vam tu sedacku za ty prachy nejsou schopni ani dovezt! Takze se s ni tahate jak blbci! Fakt ne! Nedoporucuji firmu, ani sedacku! Povazuji koupe sedacky Phase za jedno z nejhorsich rozhodnuti pri zarizovani domu..

  3. Pingback: Nábytek Helcel – Sedací soupravy

Není možné diskutovat