Sedací vaky a pytle IKEA

Napsal | 15.12.2013

Dobrý den. Zjistili jsme, že tento článek je velice oblíbený. Co se teď na něj koukáme, tak nám přijde poněkud chudý a rozhodli jsme se ho aktualizovat, aby Vám nyní mohl být ještě více napomocný!

Obchodní řetězec IKEA mezi svou nabídku nejrůznějších doplňků do bytu řadí i sedací vaky.  Jedná se o produkty, které slouží hlavně k relaxaci po náročném dnu. Jejich nákup se při menších finančních prostředcích nevyplatí. To radši investujte do pořádné kuchyně. V případě, že peníze pro Vás nejsou problém, tak koupi relaxačního pytle doporučujeme. Obchodní dům IKEA má v nabídce 2 zástupce – SKOGHALLU a RISÖ.

Sedací pytel SKOGHALL

Dá se říct, že SKOGHALL je jednodušší verzí RISÖ. Jedná se o obyčejný, skladný sedací vak černé či červené barvy. Co se týče jeho rozměrů, na šířku má 90 cm a na délku 120 cm. Výhodou tohoto vaku je především jeho pohodlnost a to, že nezabírá moc místa. Vzhledem k jeho jednoduchému designu se hodí opravdu kamkoliv. Jeho cena je 999 Kč – jedná se o cenu víc než férovou a pokud nechcete investovat větší finanční obnos koupě SKOGHALLU se vám vyplatí.

Sedací vak RISÖ

Sedací vak RISÖ má na rozdíl od SKOGHALLU jednu možnost využití navíc. Mimo to, že ho můžete používat jako křeslo, se dá rozložit na lehátko. Stejně jako u SKOGHALLU, i RISÖmá jednoduchý design, jenž snadno zapadne do většiny domácnosti. Rozměry vaku jsou –  šířka je 72 cm a na délku má 184 cm. I když se to na první pohled nezdá, tak tento vak váží 6 KG. Manipulace sní je tak o něco složitější. Za tento vak zaplatíte 2 490 Kč, což je celkem příjemná cena, vzhledem k jeho pohodlnosti. Samozřejmě někomu to může přijít dost, ale pro toho je tu již výše zmíněný SKOGHALL. Vak zakoupíte v eshopu společnosti (stačí kliknout a budete přesměrování na stránku)

Oba výrobky jsou z recyklovatelných materiálů a tak nezatěžují naší planetu víc než to je nutné. Doufáme, že jsme Vám pomohli a v případě dotazů použijte komentáře. Děkujeme