Sconto komody

Napsal | 22.10.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu o výrobcích společnosti Sconto, která nabízí kvalitní nábytek za skvělé ceny, které odpovídají dané kvalitě. V následujících řádcích se budeme zabývat potřebným doplňkovým nábytkem, který dokáže doladit jak obývací pokoj, tak i třeba pokoj dětský nebo odpočinkový do elegantní dokonalosti. Seznámíme vás s komodami od Sconto nábytku, o kterých si řekneme pár stručných  a potřebných informací.

Komody Sconto do každé domácnosti

Stejně jako většina nábytku od společnosti Sconto jsou i komody velice elegantním a zároveň funkčním řešením pro Vaši domácnost. Jak již bylo řečeno, komody mají využití snad v každé místnosti, do které je dáte. Jedním z důvodů je to, že úložný prostor navíc není nikdy na obtíž, tudíž se i komody a různé regály od Sconto také obtíží nestanou. Prostor, který mohou poskytnou bývá opravdu příjemně velký. Můžete do nich vkládat jak oblečení, které potřebujete odložit, tak i různé věci rozmanitého charakteru, jež potřebujete mít dostatečně blízko po ruce, ale zase nemusí být tolik vidět.

Komody, které umístíte třeba do dětského pokoje mohou sloužit jako úložiště na hračky a dětské oblečení, komoda v kuchyni se může stát doplňkovou spíží, díky které budete mít vaše potraviny v chladu a suchu a zároveň při ruce, komoda v pracovně s rázem stane úložištěm pro důležité dokumenty.

Doporučujeme

Co dělá komodu Sconto tedy také elegantním doplňkem? Jistě to, že některé modely mají nejen onen úložný prostor pro věci, které by měli zůstat v temnu, ale také oplývají skleněnou vitrínou, která může být klidně laděna do různých barev. Výběr, který bude ladit právě do Vaší určené místnosti je ale samozřejmě pouze na Vás. Jedním z takových modelů je komoda BLACK STAR II. Z tohoto nábytku přímo sálá to, jak moderní jsou jeho tvary, stejně tak i barva, která se hodí do interiéru s tmavšími odstíny. Černá komoda také jednoduše zapadne i do menších místností, kde se nestane kýčem, ale vhodným doplňkem.

Aktuálně v akci – NELA

Tak teď se držte, jelikož Vám představíme obrovskou slevu na parádní komodu NELA. V současné době jí pořídíte za 6 400 Kč. Což je naprosto parádní cena. Oproti původní ceně ušetříte až 1 500 Kč. Takže kupujte!!! Nela tam nebude navždy, ale pouze do vyprodání zásob.

Komoda NELA - zdroj www.sconto.cz