Salátová mísa Tescoma

Napsal | 15.8.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu, ve kterém jsou středem veškeré pozornosti výrobky od již tradiční společnosti Tescoma, která nabízí pouze kvalitní produkty pro Vaši kuchyň a domácnost.

Každý z nás potřebuje někdy jíst jídla a pochutiny s vysokým obsahem vitamínů, aby mohlo naše tělo správně fungovat, proto také existují saláty, které fungují jako přílohy k různým pokrmům. Kam ale s takovým salátem, pokud potřebujeme, aby byl po ruce každému účastníkovi oběda či večeře a navíc se jednalo o elegantní řešení? Odpovědí je do salátové mísy značky Tescoma, která zajišťuje právě ony kýžené vlastnosti. Pojďme se tedy na tento produkt podívat blíže.

Kam se salátem? Přeci do moderní mísy od Tescomy!

Salátová mísa Tescoma splňuje vše, co byste od takového výrobku čekali a i daleko více. Samozřejmě logicky slouží k tomu, aby se do mísy dával salát, který si uděláte sami doma nebo koupíte, jde tu především o to, aby salát, ať už odkudkoli, byl na stole a nekazil estetiku jídelního stolu. Tato mísa je tedy opravdu elegantní, jak už výrobků značky Tescoma bývá zvykem a přitom použitelná pro každou příležitost.

Pokud hledáte tradiční tvary a chcete salátovou mísu od Tescomy, budete zklamáni – tato mísa je učena hlavně do moderně vybavených kuchyní, kam dokonale zapadne bez zbytečného kýčovitého dojmu. Je tomu tak proto, že salátová mísa Tescoma je hranatá, načež starší modely například od konkurence jsou kulaté a tedy nezapadají tolik do nových modelů kuchyňských stylů nábytků a doplňků, které používáte.

Hezký podnos jako doplněk

Pro zakončení dokonalosti tohoto produktu je mísa na salát opatřena i slušivým podnosem, který má stejný tvar. Je to nejen vzhledné řešení, ale také funkční, jelikož při nabírání salátu je možné vylití zálivky někam mimo mísu. Nechtěnému znečištění ubrusu zamezí právě podnos.

Jak udělat Ceasar salát?

Když už si pořídíte tu novou misku na salát, tak Vám přinášíme recept na chutný Ceasar salát přímo z Alcronu.


Věříme, že Vám článek o salátové míse Tescoma nabídl dostatek informací, které Vám pomohou s možným nákupem tohoto produktu a pokud Vás napadají k tématu určité připomínky, jistě je zanechte v komentářích pod článkem.