Sada nádobí Tescoma ecoPRESTO

Napsal | 24.7.2014

Sada nádobí Tescoma ecoPRESTO je jedinečnou možností, kdy při využití jediné značky využijete atributy kvalitního zpracování, nadčasového designu a efektivity při využití produktu. Na trhu je mnoho značek, které mohou nabízet výrobky stejného či podobného rázu, avšak sada nádobí značky Tescoma je vskutku nezaměnitelnou.

Co dokáže nabídnout?

Vynikající sada nádobí Tescoma s přízviskem „ecopresto“ je revolucí na poli kuchyňských potřeb. Již se Vám s tímto nádobím nestane, že by se Vám cokoli připálilo či naopak nedopeklo, jelikož je tento technologický skvost vybaven jedinečnými vlastnostmi, které zabraňují tomuto nepříznivému výsledku, který může zkazit například Vaši plánovanou večeři s rodinou či přáteli.

Nyní se podíváme na to, co právě tuto sadu odlišuje od ostatních, čímž je funkce ecoPRESTO. Tento speciální název poukazuje na to, že je veškeré nádobí pod značkou ecoPRESTO vyráběno v podmínkách, které jsou velice šetrné k životnímu prostředí a tak pokud jste určitým způsobem náchylní k tomu, že si potrpíte na výrobky, které se nezasluhují o tání ledovců, zvyšování mořské hladiny či celkového globálního oteplování, určitě si pořiďte právě tuto sestavu kuchyňských pomocníků. A čím že je výroba tak šetrná k okolnímu světu? Je to tím, že při výrobě těchto kousků je zaručeno, že se do ovzduší dostává minimální množství oxidu uhličitého (CO2), díky které se právě globální oteplování i se všemi následky odehrává a ničí naši Matku Zemi. Podobnou výhodou je i právě to, že pokud necháte toto nádobí na sporáku takzvaně „na sucho“, vzduch se nebude naplňovat škodlivými látkami, jak by tomu bylo, kdyby na místě těchto výrobků byly výrobky s teflonovým povrchem.

Keramický povlak

Z jakého důvodu je tento povlak zmíněn? Odpověď je jednoduchá – jedná se o to, čím jsou pokryty kousky nádobí právě ze sady nádobí Tescoma ecopresto. Tento povlak je antiadhezní, což znamená, že je velice odolný vůči vysokým teplotám, poškození a náhlé tepelné změně.

Sada nádobí ecoPRESTO od Tescomi - zdroj www.tescoma.cz

Samotná sada se nejčastěji vyskytuje v devíti dílné variantě, avšak společnost Tescoma nabízí i varianty další, proto si jistě vybere každý, koho tento výrobek zaujal. Chcete-li si ho zakoupit, tak můžete zde – http://www.tescoma.cz/hledat?term=ecopresto+