Sada na čokoládové Fondue

Napsal | 30.11.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu, ve kterém se zabýváme výrobky, které Vám dokáží různými způsoby ulehčit život a snahu v domácnosti. V tomto článku se budeme zabývat nástrojem, který je v mnoha zemích již tradiční, avšak v našich luzích a hájích mu mnozí ještě nepřišli na chuť. Jedná se o čokoládové fondue, o jehož sadě na přípravu se budeme v následujících řádcích bavit.

Pochutnejte si i Vy

Čokoládové fondue je opravdu luxusní delikatesou, bez které si někteří lidé svůj život ani nedokáží představit – až tak skvělá pochoutka to je. Fondue lze kombinovat i s přidáním ovoce, například jahod, které se do něj opravdu hodí. Fondue se tvoří z mléka, čokolády a másla, smetany a dále tím, co Vám přijde k chuti – ananas, banán například.

Sada na výrobku čokoládového fondue je většinou v podobě produktu, který je určen pro konzumaci několika porcí najednou, proto se k ním přidávají i různé vidličky, na které napichujete jídlo, které si do čokolády namáčíte a pak si jej vychutnáváte. Sada bývá vyrobena primárně pro 4 lidi, kteří jedí zároveň. Žáruvzdorný porcelán, ze kterého je sada na čokoládové Fondue zhotovena, je vskutku skvělým materiálem – je vhodný i do myčky, mikrovlnky a lehce se čistí při důkladnějším zašpinění.

Sada na Fondue přímo pro Vás!

Pokud již přemýšlíte o tom, že byste si také takovou skvělou sadu pořídili, neváhejte a podívejte na nabídku různých internetových obchodů, které se specializují právě na pomocníky a doplňky do kuchyně. My jsme se rozhodli ušetřit Váš drahocenný čas a vybrali jsme za Vás produkt, se kterým byste byli jistě spokojeni. Jedná se o sadu na čokoládové Fondue od společnosti Tescoma, která je známa tím, že nabízí pouze kvalitní přístroje a nádobí, které se onu cenu stojí. Tato sada má dokonce záruku o délce pěti let, kterou na nádobí jistě nikde stejně nenaleznete. Je dodávána také s čajovou svíčkou, která udrží čokoládu stále rozehřátou.

Video představení produktu od Tescomi

Přikládáme ještě video-představení samotného produktu od Teskomy.

V případě jakýchkoliv přetrvávajících dotazů se nebojte a klidně se na nás obraťe – buďto na mail nebo do komentářů. Pokud to bude v našich silách rádi Vám poradíme.