Ručníky IKEA

Napsal | 13.3.2014

Obchodí řetězec IKEA nabízí, mimo jiné, spoustu doplňků do Vaší domácnosti. V tomto ohledu nezapomíná ani na koupelnu. Pokud hledáte nějaké kvalitní ručníky za rozumnou cenu, pak jste zde správně.

Levný ručník

Nejlevnějším řešením je ručník HÄREN. I když stojí pouze 89 Kč, překvapí Vás Svou kvalitou. Tento froté ručník má vysokou sací schopnost. Tato schopnost se stává maximální hned po prvním vyprání. Dejte si však pozor, jaký k tomu používáte prací prostředek. Aviváž by totiž tuto schopnost mohla výrazně snížit. HÄREN pořídíte v různých velikostech. Tudíž se dá použít buďto na ruce nebo jako osuška na celé tělo.

Luxusnější FÄRGLAV

Pro náročnější zákazníky je zde v nabídce ručník FÄRGLAV. Stejně jako HÄREN i tento ručník je froté. Co se týče jeho sací schopnosti, jedná se zde o maximální sací účinek. I zde si však dejte pozor na aviváž, která by mohla kvalitu ručníku značně snížit. FÄRGLAV pořídíte za necelých 350 Kč. Cena je zde opravdu oprávněné a každý, kdo ručník uvidí, tak mu dojde, že se nejedná jen tak o nějaký. Navíc si to utvrdí až když ho použije.

Nejčastější rozměry

Ručníky jsou navíc dostupné v několika barvách namátkou Vám jich pár vyjmenujeme: červená, zelená, žlutá, černá, bílá, růžová a fialová. Kromě barev je v nabídce i spousta rozměrů: 70 x 140, 50 x 100, 30 x 50, 100 x 150. Je tedy opravdu z čeho vybírat a věříme, že v IKEE si vybere opravdu každý z Vás.

Zdroj – Oficální stránky IKEA

One thought on “Ručníky IKEA

  1. Pepa Trubců

    No to si děláte srandu :O Jako ručník za 89 Kč, ale dát za ručník přes 350 Kč může dát snad jen blázen. Fakt ty jo normální člověk co dělá za 50 Kč na hodinu si to prostě nemůže dovolit :/

Není možné diskutovat