Ruční mlýnek na mák Tescoma

Napsal | 16.9.2014

Pokud plánujete pečení buchty, koláčů či různých pečených sladkých závinů, jistě velice oceníte následující předmět, kterým se budeme zabývat právě v tomto článku. Jedná se o jedinečný ruční mlýnek na mák z výroby tradiční značky Tescoma, která se již dlouho zabývá prodejem a vývojem moderních pomocníků do kuchyně. V následujících řádcích se na tento vskutku užitečný produkt, který ocení jak amatérský kuchtík, tak i zkušená hospodyně,  podíváme dopodrobna.

Kvalitní zpracování

Ruční mlýnek na mák značky Tescoma je vyroben z nerezové oceli, což zajišťuje dlouho životnost tohoto nepostradatelného pomocníka pro všechny, kteří se rádi pouštějí do pečení sladkých výrobků. Tento mlýnek funguje díky léty osvědčenému mechanismu drcení máku za pomocí ruční páky, kterou se otáčí a tak na mák vzniká určitý tlak, načež vypadnou kýžená zrnka máku, které právě chceme využít. Páka je zhotovena z tvrzeného plastu, který jistě vydrží stejně dlouho, jako mlýnek samotný a tak si chutných jídel budete moci užít ještě hodně dlouhou dobu. Je zaručeným faktem, že mák zpracovaný v tomto mlýnku značky Tescoma bude tak jemný, jak je pro jeho využití potřeba.

Vlastností, která tento produkt vyvyšuje o něco výše, než ostatní, je zajištění stability při mletí máku. Mlýnek lze jednoduše upevnit na hranu stolu za pomocí šroubu. Postup je následující – šroub, který je zespoda mlýnku, uvolníme, umístíme na příslušnou hranu stolu, linky nebo čehokoliv jiného a šroub znovu utáhneme. Je ho potřeba utáhnout tak, aby nedošlo k poškození povrchu, na kterém bude mlýnek upevněn – musí být stabilní, ale ne příliš utažený.

Poměr kvality a ceny

Jak je znát popisu výrobku, který jsme Vám nabídli výše, je kvalita výrobku na opravdu vysoké úrovni a tak zbývá otázka – na kolik taková kvalita přijde? Odpověď může být více než překvapivá, jelikož poměr kvality a ceny je u značky Tescoma vždy velice úměrný. Není tomu jinak ani u tohoto mlýnku, kdy si na koupi stačí připravit kolem pěti set korun. Pro koupi přejděte na oficiální web.

Mlýnek na mák - zdroj www.tescoma.cz

Věříme, že Vám byl článek nápomocný a pokud máte nějaké připomínky, které byste chtěli dát najevo, zanechte je v komentářích pod článkem.