Regály do domácnosti

Napsal | 11.1.2014

Tzv. hobbymarket Ikea je spolehlivým prodejcem nábytku, doplňků a další užitečných věcí do domácnosti, na zahradu, pro děti a je zde dokonce jídelní oddíl. Nabízí širokou škálu nejrůznějších výrobků, na kterých provádějí zátěžové testy, aby zvýšili bezpečnost. Mají velmi kvalitní dřevo, kov aj.

Police LIMHAMN

V nabídce můžeme najít různé druhy regálů do domácnosti různých materiálů. Důležité je správné využití prostoru ve vašem domě či bytě, garáži, sklepě a jiných místnostech. Častokráte se prostor musí využít maximálně, aby se umístily všechny potřebné věci. Tyto regály přinášejí výborný účinek a hodí se k ostatním druhům nábytku, kvůli možnosti výběru materiálu a barvy. Díky nim lze využít prostor tak, aby v něm bylo možné skladovat co nejvíce. Známým druhem jsou ocelové police LIMHAMN, které jsou hygienické, silné a odolné.

Dají se snadno čistit suchým hadříkem, maximálně jemně vlhčeným s trochou čisticího prostředku. Proto se doporučují i pro alergiky, lenochy a ostatní lidi, kteří mají s čištěním nábytku problém. Dají se umístit, kam chcete. Skvěle fungují jako skladovací prostor, pěkně vypadají a zákazníci si je velmi pochvalují.