Quanto – akční leták

Napsal | 5.8.2015

Nakupujete rádi ve slevě, a to nejen oblečení a elektroniku, ale i potraviny všední potřeby? Vybíráte si mezi supermarkety a volíte vždy tu nejvýhodnější nabídku? A nedělá Vám problém vycestovat za dobrými cenami i dále z domova? Pak právě pro Vás dnes máme super tip – Qanto.

Východ ČR to má blíž

Qanto je velkoobchod a maloobchod v jednom, který tak nabízí své zboží jak velkým odběratelům, kteří mají zájem o přeprodej zboží, tak i konečným odběratelům, jako jsme třeba my. V současné době působí Qanto převážně na východě Čech, kde provozuje 25 poboček, nicméně do budoucna se dá určitě očekávat expanze do celé ČR.

Nabídka obchodu

Nabídka zahrnuje především potraviny a nápoje, přičemž všechny spojuje nízká cena. Ovoce, zelenina, maso, mléčné výrobky, ale i alkoholické a nealkoholické nápoje. Bohužel, konkrétní nabídka není všude úplně stejně velká, neboť obchody se svou velikostí do jisté míry liší. Pakliže si ale vytipujete dostatečně velkou pobočku (seznam poboček ZDE), určitě zde Vámi vybrané zboží naleznete.

Akční letáky

Určitě také neprohloupíte, pokud si zobrazíte akční leták, kde najdete ty největší cenové bomby na následující týden (v případě maloobchodů), či následující měsíc (v případě velkoobchodů). V současné době nemáme informaci, zda-li letáky chodí do schránek, či nikoliv, nicméně všechny letáky, ať už aktuální, či starší čísla, si můžete zdarma stáhnout v elektronické podobě na oficiálních internetových stránkách Qanto.cz.

Maloobchod

Maloobchodní akční leták (odkaz ZDE) platí, jak už jsme uvedli, vždy na týden, přičemž některé zboží je zařazeno do velké akce, která může platit jen vybrané dny, které jsou uvedené v letáku. Aktuální akční leták platí od 30.07.2015 do 05.08.2015 a těšit se můžete třeba na balenou vodu Korunní, či broskve, či prací prášek Nano.

Velkoobchod

Velkoobchodní akční leták (odkaz ZDE) platí na měsíc a je o poznání obsáhlejší, než jeho maloobchodní bratr. Aktuální číslo platné od 01.07.215 do 31.07.2015 se zaměřuje speciálně na alkoholické nápoje a letní sezónní nabídku nápojů a potravin obecně.