PVC lina do komerečních prostor

Napsal | 29.10.2015

V tomto článku jsme si připravili povídání o PVC linech do vašich domácností či jiných prostor. Stává se stále populárnějším díky různorodým vzhledům, typů povrchů a tloušťkám této podlahové krytiny.

PVC lina, co si pod tím představit?

 Představ je mnoho a to i těch mylných. Jde však o příjemný materiál, který je vhodný do bytů či domů. Díky množsví barev, ve kterém jsou lina zhotovována, si můžete vybrat právě takovou, jež Vám bude ladit s interiérem.

Jedná se o měkké podání podlahy příjemné pro chůzi a vhodné jsou i pro malé děti. Povrch lina je také lehce smývatelný a jak už jsme zmiňovali, máte možnost si vybrat i mezi různými tloušťkami a hrubostmi povrchu. Oblíbené jsou také dezény imitující dřevo, dlažbu, bambus,  parkety či masivní dřevo. Jde většinou o přírodní materiál a zaslouží si rozhodně investici.

PVC podlaha

Šedá PVC podlaha do komerčních prostor

Jejich užitečnost

Máte chladno od země? Toto lino se může stát Vaším řešením. Díky teplotnímu věmu podlahy nemáte každým krokem pocit, jako byste se procházeli bosí po zmrzlém jezeře. Pokud takovéto lino zvolíte do prostor, kde používáte kolečková křesla, nebudete rozhodně nespokojení. Materiál jé účinný vůči těmto vlivům a nestane se, že byste se dočkali rýh a jiných otlačenin. Taktéž to platí u nábytku nebo jiných těžších předmětů.

Tetno druh podlahy není stejně nezničitelný jako jiné typy krytin. Je možnost poškození proseknutím a proto není vhodné tuto krytinu využít zrovna do pracovní místnosti, kdy se Vám lino spíše zbytečně poškodí, než ozdobí a zpříjemní prostor.

Kde sehnat takovéto lino?

 Určitě většinu času prosedíte u počítačů či chytrých telefonů a jako všude všechno seženete na webových stránkách, a to i tyto PVC podlahové krytiny. Poskytnou Vám mnoho možností na výběr, záleží na tom, jaká budete mít určená kritéria. Naleznete je samozřejmě i v kamenných obchodech jako jsou například Baumax, Möbelix či jiné obchody s nábytkem a jejich doplňky.

Věříme, že Vás tento článek o PVC linech zaujal a podal dostatek informací i nápadů, jak si zpříjemnit domácí prostředí či prostředí jiných komerčních prostor.