Proudový chránič do zásuvky

Napsal | 14.2.2015

Ať už máte doma malé zvědavé dítě, které rádo prozkoumává různé věci v domácnosti či jste zkrátka opatrným člověkem, který se akorát nechce zbytečně zranit, přemýšlení na potencionální koupí proudového chrániče do zásuvky je jistě to, co Vás dostalo právě k tomuto danému článku.

V následujících řádcích se budeme bavit o nabídce různých typů a možností co se týká právě výběru proudových chráničů do zásuvky. Jsou velice využívané ve většině domácností, kde je heslem opatrnost především. Prodej těchto skvělých vynálezů se v poslední době také zvedl a také není divu – čím dál tím více lidí si uvědomuje, že možnost poranění elektrickým proudem je pouze otázkou připravenosti. Připravte se také!

Proudové chrániče – doporučujeme!

Skvělé chrániče nabízí známý obchodní řetězec Mountfield. Kupříkladu proudový chránič 30mA do zásuvky je opravdu efektivní prevencí zranění proudem. Tento ochranný prvek sleduje rozdíl proudů ve fázovém a nulovém vodiči a pokud zde napětí převýší 230 V, okamžitě se odpojí od elektrické sítě. Pouhých 0,03 sekundy je čas, za který chráničem proud přestane úplně probíjet. Cena je jistě dostupná – 360,-. Naprosto stejný produkt ale nabízí také Elektro-palouček.cz, což je prodejce elektroniky a podobného zboží, cena je však zde o něco nižší. Zaplatíte pouze 269,-! No není to skvělé?

Chránič dokonce s dětskou pojistkou

Ochranu proti přepětí a následnému možnému zranění ve svém sortimentu nabízí i prodejce Moje-elektro.cz. Chránič Solight je plnou 3 pólovou obranou proti nebezpečnému proudu. Co je tomto produktu ale výjimečné je to, že je opatřen i speciální dětskou pojistkou, nemusíte mít tedy strach o své ratolesti. A cena? Pouhých 230,- i s DPH!

Jistě jste díky našemu článku nalezli informace, které jste hledali a věříme, že využijete výše doporučených nabídek proudových chráničů k Vaší plné spokojenosti. Podělte se poté o své zkušenosti do komentářů pod článkem, za což budeme více než rádi.