Proton aktuální leták tento týden

Napsal | 16.1.2016

Vítáme Vás u dalšího článku a momentálně přicházíme s tématem elektra. Přesněji se budeme bavit o obchodu Proton a jeho aktuálním letákem na tento týden.

Něco málo o obchodu Proton

Nevíme, zda tento obchod někdo z Vás nezná či zná, ale rozhodli jsme se i tak informovat „nepolíbené“. Začneme tím, že Proton poskytuje velmi širokou škálu nabídek elektrospotřebičů i s dalším doplňkovým sortimentem. Nejenže jsou v něm po celý rok úžasné cenové nabídky, ale je rozdělen do několika oddělení, aby se stal ještě více přehlednějším. Pokud se rozhodnete si něco zakoupit z toho to obchodu, je možné si to zakoupit na splátky.

Právě na různé akce, které Proton často mívá, upozorňuje jeho akční leták.

Aktuální leták a jeho nabídky

Aktuální akční leták protonu

Pro prohlížení letáku na něj stačí jen kliknout a můžete vesele listovat mezi nepřeberným množstvím akčních nabídek 🙂

Povánoční výprodej

Je tu povánoční výprodej a s ním i Proton se svými akcemi! Potřebujete nový mobil, či si ho přejete dát dárkem? Máte štěstí. Momentálně nabízí mobilní telefon značky Ace Liquid za pouhých 2 999 Kč. Jeho součástí je 4 jádrový procesor, fotoaparát má až 5 mpx a jeho sympatičnost rozvíjí ještě o něco více možnost vložení dvou sim karet. Jeho provedení je v bílé a černé barvě.

Jestliže už si brousíte dlouho zuby na plazmovou televizi, i zde platí veliká sleva. Kupříkladu SMART televize Samsung jen za 7 999 Kč. Má rozlišení Full HD (1920 x 1080). Obsahuje internetový prohlížeč a wi-fi.

Co takhle si pořídit moderní a nezabírající prostor kvalitní ponorný mixér Gallet Bordeaux 3v1. Kvalita je zaručena nerezí a stavbou všestranného mixéru. Originální je právě jeho multifunkčnost pomocí nástavců, jako je šlehací metlička, sekáček a pracovní nádoba.

Jako poslední Vám můžeme představit jednu věc, která je nástrojem, pro většinu populace, předsevzetí. Jedná se o Mechanický rotoped ONE. Jeho součástí je i počítačem sledujícím čas, vzdálenost a rychlost. Samozřejmě že obsahuje i plynulé nastavení zátěže.

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a budeme se těšit na Vaši návštěvu zase třeba zítra 🙂