Prostírání Tescoma

Napsal | 14.8.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu o výrobcích tradiční značky kuchyňských potřeb Tescoma. Správná moderní kuchyň je plná vychytávek nejen s nadčasovým vzhledem, ale i efektivnějšími funkcemi, než jejich předešlé verze, které byli nahrazeny právě těmito novými výrobky. Jedním z takových produktů s novým kabátem je prostírání na stůl. Zdánlivě nezajímavý doplněk se díky šikovným nápadům společnosti Tescoma stává velice funkčním řešením pro slušivé pojištění proti znečištění třeba Vašeho oblíbeného ubrusu, kterým jídelní stůl pokrýváte. Nyní se podíváme na to, proč je prostírání Tescoma tak výjimečné.

Lehce omyvatelné

Dříve bylo tradičním prostíráním takové, které bylo sice krásně prošívané různými vzory, většinou oplývali krajkovými okraji zkrátka na pohled skvostné. Nicméně, v této době je již takové prostírání nemoderní ne z důvodu vzhledu, ale protože není omyvatelné, jako to, které se používá v současnosti. Pokud se zašpinilo látkové prostírání, muselo si ihned najít nejbližší cestu do pračky, protože kdo by chtěl mít na stole znečištěné prostírání? Avšak není tomu tak s prostíráním značky Tescoma – to stačí při určitém znečištění pouze otřít navlhčeným hadříkem či očistit pod proudem tekoucí teplé vody a to i jak při znečištění od vylitého šálku kávy, tak třeba i při skvrně od omáčky. Vlastnost, která je ale naprostou novinkou, je ta, že je možné dokonce prostírání umístit do myčky a při tom se nijak nepoškodí.

Vkusný doplněk

Toto Tescoma moderní prostírání není ale pouze význačné svou nepřekonatelnou funkčností. Dokonce i co se vzhledu týká, dokáže zaujmout. Tescoma nabízí několik barevných variant, ze kterých si můžete vybrat právě ty, které Vám budou ladit s barevnou náladou celé kuchyně.

Prostírání - zdroj www.tescoma.cz

Pokud Vám ale nestačí jen samotné prostírání a potřebovali byste další doplňky k prostírání, Tescoma nabízí i celkové výbavy pro servírování a prostírání, které naleznete na jejich internetovém obchodě – LZE ZAKOUPIT ZDE: http://www.tescoma.cz/hledat?term=prost%C3%ADr%C3%A1n%C3%AD. Patří mezi ně skvělé a lehce omyvatelné tácy, elegantně vyřešené košíky na pečivo a plno dalších produktů, které jistě oceníte.