Prodejny Halens

Napsal | 18.7.2014

Halens je obchodní značka, která prodává oblečení pro dámy, pány a děti, ale i doplňky pro domácnost. Jedná se o prodejnu, která prodává výrobky od různých značek. Mezi značkami, které u nich naleznete, jsou například: Adidas, Coverse, Next, Nike, Puma a mnoho dalších.

Kamenné prodejny

Přehled jejich výrobků najdete na jejich webových stránkách, ale také v katalozích a kamenných prodejnách. Záleží tedy na všich preferencích, jaký nákup zvolíte. Pokud rádi nakupujete přes internet, zavítejte na jejich stránky. Jestliže ale naopak preferujete oblečení vidět, vyzkoušet a ošahat předtím než ho zakoupíte, doporučuji kamenný obchod. Pakliže spadáte do druhé skupiny, čtěte dále.

Pokud vás obchod Halens zaujal, doporučuji si vyhledat veškeré jejich prodejny, následně si rozkliknout vaše město, nebo nejblizší město, kde se Halnes nachází a přečíst si o jejich umístění.

Pobočky v Praze

Jestliže pocházíte z většího města, z Prahy, nebo Brna, můžete si vybrat takovou prodejnu, která je neblíže k vašemu domovu. Podíváme-li se například na Prahu, je tu okolo 15 Halens prodejen, což je opravdu velké číslo. V Praze 1 se nenachází žádná prodejna, ale v Praze 2 ji najdete na ulici Bělehradská 59. Otevírací doba zde je každý všední den stejná, od 10:00, do 18:00, přičemž o víkendu je zavřeno. Pokud hledáte provozovnu, která je otevřená i o víkendu, najdete ji v Praze 10, v ulici Hostivařská 15/151, zde mají otevřeno i v neděli, ovšem pouze od 16:00 do 18:00.

V Brně

V Brně naleznete celkem 8 prodejen. Například na Wainerovo náměstí 7 najdete provozovnu, která je otevřená i o víkendu. Od pondělí do pátku je zde od 10:00 do 17:00 a v sobotu od 8:00 do 11:00. Další Halens pobočka v Brně je například na Masarykově 12.

Doufáme, že Vám byl tento článek nápomocný a že vám pomohl se zorientovat v prodejnách značky Halens. Přeji příjemné nakupování.