Přikrývky z dutého vlákna

Napsal | 13.3.2014

Přikrývky se rozdělují na pět stupňů hřejivosti. První stupeň je určen pro ty, kteří preferují spíše chladivé přikrývky. Oproti tomu pátý stupeň se hodí zejména do zimních nocí, kdy se člověk potřebuje zahřát.

Teplá přikrývka

Přikrývka MYSA STRA se řadí do těch s pátým stupněm. Jedná se totiž o silnou, těžkou přikrývku, která vevnitř obsahuje především duté vlákno, co je známé pro své hřejivé účinky. Pod tuto peřinu se vejdou i dlouháni. Na délku má totiž 200 cm a na šířku 150 cm. MYSA STRA pořídíte za 499 Kč. Kdyby jste se však pod tuto peřinku chtěli zachumlat dva, tak není problém. IKEA nabízí i širší verzi, jenž má rozměry 200 x 200 cm. Dostupná je ale bohužel pouze v bílé barvě. V případě, že bychom Vám měli doporučit nějaký výrobek k této přikrývce, tak by to byl asi polštář. Co jsme koukali na nabídku, tak ideální by byl asi GOSA VÄDD. Ten je dostupný jak pro spaní na zádech, boku, tak i na břiše.

Přikrývka 365 + MYSA – vhodná po celý rok

Pokud však nechcete mít zvlášť peřinu na zimu a zvlášť na léto a pokaždé to muset měnit, je zde pro Vás řešení. Tím řešením je přikrývka IKEA 365+ MYSA. Jedná se o tři přikrývky z celulózního a syntetického vlákna v jednom, které kombinují chladivou, tenkou verzi na léto se silnější a teplou přikrývkou na zimní noci. Co se týče ceny, stojí 1 490 Kč.

Tak co jakou přikrývku si vyberete?

Zdroj – Oficální stránky IKEA

One thought on “Přikrývky z dutého vlákna

  1. Martina

    No tak jsem přikrývky zakoupila no. Uvidíme jestli budou dobré nebo ne

Není možné diskutovat