Přehozy na postel

Napsal | 14.1.2014

V dnešní době je velmi moderní používat přes postel přehoz. Vaše postel je tak lépe chráněná od prachu a vypadá velmi upraveně, v americkém stylu. Firma Ikea chce pro své zákazníky jen to nejlepší, dbá na jejich spokojenost a sleduje nejnovější trendy. I přehozy na postel nabízí ve svých katalozích. Dnes jich má již celou řadu.

Přehozy FABRINA a ANNBRITT atd

Vyrábí je v mnoha stylech i barvách, ať už na jednolůžko, nebo na manželskou postel. Nejlevnější z nich je přehoz FABRINA, který stojí jen 169 kč a vyrábí se v béžové barvě. O něco zajímavější a barevnější verzí je ANNBRITT, který je červený károvaný a pořídit si ho můžete na postel širokou 90cm, 120 cm, nebo dvojlůžkovou. Stojí 998 kč. Dalším druhem je INDIRA za 299 kč, který se vyrábí ve více barvách-v červené, černé, zelené, modré a bílé. Vyberete si tak přesně ten, který se hodí právě do vaší ložnice.

Novinkou je přehoz TRENDIG 2013. Pomocí něj můžete měnit vzhled ložnice, a to díky kontrastujícím stranám. Látka, z níž je vyroben, je lesklá, dobře absorpční a odolná vůči bakteriím a plísním. Koupit ho můžete za cenu 1690 kč.