Předsíňové stěny

Napsal | 11.12.2013

Dnes to máme ale krásně! Pár dnů před štědrým dnem a počasí se vyvedlo na jedničku. Možná ještě přemýšlíte nad posledními dárečky. Možná, že pokud jste muž a čtete nyní náš článek dostanete inspiraci na něco praktického do domácnosti. Hlavním tématem totiž budou předsíňové stěny. Že netušíte co to znamená? Věřte, že manželka to ocení z praktického hlediska víc, než další novou kabelku.

Co je to předsíňová stěna?

Dámy se asi chytají za hlavu, proč vůbec pokládáme takovouto otázku, ale článek budou číst jistě i muži. Zjednodušeně řečeno klasická předsíňová stěna se skládá ze skříně na oblečení, z botníku a ze zrcadla. Většinou se umysťuje do chody a pro moderní domácnosti se stáváv nepostradatelnou součastí.

Každý zde má totiž své místečko. Žena oblečení, muž na poliččce hodinky a mladé slečny voňavky a nezbední kluci svačinu od mamky. Často byste při vyslovení názvu ani netušili, že tento kus nábytku máte i vy doma.

Vyvstáva otázka, kde kvalitní předsíňovou stěnu seženete. Myslíte-si, že v každém druhém obchodě s nábytek? To tedy opravdu ne! Pokud chcete kvalitní nábytek, tak choďte do těch nejkvalitnějších obchodů. Na našem trhu je to hlavně Sconto, Mobelix a nebo IKEA.

Předsíňová skříň PAX

Začneme se skříní. Největší množství variant má skříň PAX. Tato skříň je nabízena v různých velikostech a barvách. Prodává se již s vnitřním vybavením, ale je také možné zakoupit si pouze její rám. Její vnitřní vybavení je velice praktické. Najdeme zde úložný prostor v podobě poliček, vysunovacích přihrádek, ale i věšáků na zavěšení bund či kabátů. Skříně PAX jsou různě široké. Nejmenší varianta má na šířku 100 cm a ta největší 300 cm. Skříň můžete využít zároveň jako botník, díky jejímu úložnému prostoru u dna. Pokud ale chcete botník i mimo skříň, skvělým řešením je TRONES. Jedná se o mělkou skříňku složenou ze tří úložných prostorů. Cena TRONESU je pouhých 749 Kč. Chcete-li zakoupit PAX připravte si poněkud více peněz. Přesněji řečeno kolem 20 000 Kč – více http://www.ikea.com/cz/cs/search/?query=pax&category=products&min_price=15000&max_price=27720.

Kvalitní zrcadla

Co se zrcadel týče, těch má IKEA v nabídce opravdu spoustu. Najdete zde snad všechny druhy. Od malých zrcadel, až po zrcadla přes celou skříň. Je tedy jen na Vás které zvolíte. Co jsme tak projížděli nabídku, tak nás nejvíce zaujala STORJORM, BRIMNES a nebo HEMNES. Cenově se všechny výše uvedené modely pohybují kolem 1500 Kč a dají se umístit na stěnu.

Tak co pánové? Máte nyní dostatek inspirace? Neváhejte! Do IKEI vyražte a určitě celý komplet pořiďte – uděláte tím Vaší žene rozhodně radost. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a napište nám do komentářů. Rádi Vám poradíme.

Zdroj: ikea.com