Přebalovací pult

Napsal | 23.12.2013

Pro mě není spolehlivějšího prodejce dětského nábytku, hraček, textilu, designu a jiných věcí, než IKEA. Mají věci jak pro školáky a předškoláky, tak školkové děti a co je pro mě nejdůležitější – pro miminka. Je důležité již od narození dávat dítěti určitou péči a jinak, než s kvalitním nábytkem a ostatními nezbytnými potřebami, to nejde. V Ikea dávají největší důraz právě na bezpečnost a několikrát výrobky před použitím testují, aby se popřípadě dětem nic nestalo.

Multifunkční přebalovací pult

Děti rostou a s tím přichází problém časté výměny a potřeby nových věcí. Proto se některé věci z Ikea dají poupravit a přizpůsobit věku dětí. Například z kolébky se dá postupně udělat dětská postýlka a i přebalovací pulty pak mohou sloužit jako úložný nebo odkládací prostor apod.

Jeden z takovýchto přebalovacích pultů jsem koupila i pro své dítě. Dá se koupit i v bazaru za sníženou cenu, ale funkčnost je i po letech dobrá a vzhled je neponičený.

Vícepatrový pult ze dřeva

Vybrala jsem vícepatrový pult ze dřeva. Nahoře se dají vyměňovat a odejímat podložky. Více částí umožňuje skladovat různé potřeby, které jsou nutné při přebalování, takže je možné dítě jednou rukou držet a druhou hledat věci ve spodních poličkách, na které je lze jednoduše dosáhnout. Výška pultu je pohodlná pro přebalování.

Pult i úložné prostory jsou praktické a já jsem s výrobkem velmi spokojená.