Praha Zličín

Pomalu a jistě se nám blíží svátky Vánoční a obchodní domy Ikea se začínají plnit novým akčním zbožím. Nejinak je tomu i v Praze Zličín, kde se nachází jedna ze 4 poboček v České Republice. S novým zbožím jde s rukou v ruce i nová nabídka katalogů, které si právě dnes ukážeme.


IKEA Praha Zličín Online Katalog

Nemusíte plýtvat svým časem a jezdit na pobočku pro papírový katalog – vše, co musíte udělat, je rozkliknout stránky Ikea.cz, na zápatí stránky vybrat „Katalogy a brožury společnosti IKEA“ a už máte před sebou výběr toho nejlepšího, co tento nábytkářský gigant nabízí.

Praha zličín – Nabídka zboží pro rok 2014

Katalog IKEA 2014 obsahuje výrobky pro všechny obchodní domy v ČR a obsahuje na 300 stránek. Na každé stránce pak naleznete nejen ukázky výrobků a jejich ceny, ale také rady a tipy, kterými můžete osvěžit svou domácnost. Neméně důležitou vlastností katalogu je také příjemné grafické zpracování, které pomáhá zákazníkům si představit výrobky zapracované do interiéru. Ti z Vás, jež hledají konkrétní výrobky v akci, si mohou prohlédnout tematické brožury, jako jsou Katalog kuchyně 2014, Koupelny 2014, či třeba Šatní skříně.

Zboží na pobočkách IKEA se prakticky neliší a tak se nemusíte bát, že Vám cokoliv z pestré nabídky nábytku a doplňků v Praze na Zličíně unikne.

Služby

Napadlo nás, že by Vás také zajímalo jaké nadstandardní služby IKEA oproti ostatním řetězcům nabízí. Prošli jsme si je všechny a pár z nich Vám tu teď představíme.


Vyzvednutí zboží s dopravou

Tuto službu ocení především ti nejvytíženější. Stačí sestavit nákupní seznam – poslat ho do IKEA a oni Vám již vše připraví a dovezou až domu. Vy zaplatíte za zboží + něco málo za dopravu a ušetříte několik hodin svého času, který by jste nákupu museli věnovat.

Odvoz starého nábytku

Ono je krásné si koupit nový nábytek, ale co uděláte stim starým? Nebojte. V IKEE už na tohle mysleli a vyjednali exkluzivní smlouvu s partnerskou firmou, jenž Váš starý nábytek odveze a pak ho také ekologicky zlikviduje. Službu lze využít pouze při koupi nového nábytku v jakékoliv IKEA prodejně. Ceník odvozu se nachází na stránkách partnerské společnosti.

Montážní služby

Produkty, které v tomto obchodním domě zakoupíte se vyznačují svojí kvalitou a jednoduchostí. Může se ale stát, že na montáž nábytku prostě nebudete mít čas. Co potom? No obraťte se na IKEU – dohodne Vám partnerskou společnost, která Vám již za super ceny se vším ráda pomůže.

Adresa

Otevírací doba
  • 7 dní v týdnu
  • Obchodní domy – 9.00–21.00
  • Restaurace – 8.30–21.00
  • Zavřeno pouze – 24. 12. 2015, 25. 12. 2015, 1. 1. 2015, 31. 12. 2015 otevřeno 9.00–16.00

Tak co přijedete nakupovat na Zličín? Využijete některé prémiové služby co společnost nabízí? Sdělte nám své názory do komentářů.