Postel se zábranou

Napsal | 3.4.2014

IKEA – v České Republice existuje asi jen málo lidí, kteří by neznali tohoto švédského nábytkářského giganta, který si podmanil svými jednoduchými výrobky celý svět. Koneckonců – o historii firmy, vedení, které stojí v pozadí, a o mnohém dalším jsme Vám povykládali v několika předchozích článcích. Dnes jsme se rozhodli zaměřit na poněkud problematickou sféru nábytku, která si vyžaduje obzvláště velkou pozornost.

Dětské postýlky

Řeč bude o dětských postýlkách se zábranou. Naštěstí společnost IKEA si uvědomuje všechna rizika a povinnosti vůči dětem (bezpečnost materiálu, jeho nezávadnost…) a v nabídce má několik postýlek, ze kterých je určitě možné si některou vybrat.

Základním modelem je postel GULLIVER za 1990 korun. Postel má regulovatelnou polohu zábrany a výhodou je i možnost odstranit jednu z bočnic v době, kdy dítě bude dostatečně velké na to, aby vlezlo a vylezlo z postele samo. Délka postele je více než dostačující – 123cm. Podobně jako u jiných modelů, i zde musíte dokoupit matraci zvlášť.

Dalším modelem je postel STUVA za 4090 korun. Specifikace jsou prakticky totožné s předchozím modelem, nicméně zde najdete úložný prostor pod postelí ve formě 2 vysouvacích šuplíků. Ty lze rovněž nakoupit v několika různých barvách.

Závěrem

Jak sami můžete vidět, IKEA otázku dětí rozhodně nepodceňuje a v nabídce má hned několik velmi solidních modelů.

Zdroj – Oficální stránky IKEA