Polštáře

Napsal | 4.1.2014

Nedávno jsme zavítali do našeho oblíbeného obchodního domu Ikea. Chtěli jsme přestavit celou jednu místnost, a to ložnici. V IKEE jsou různá oddělení, kde se dají koupit tematické výrobky a mají dokonce navržené celé místnosti. My jsme této možnosti nevyužili, a protože mám uměleckou duši, navrhnuli jsme si ložnici sami. Avšak všechen nábytek je právě z tohoto obchodního domu, a to hlavně proto, že k sobě ladí a dohromady i s doplňky vypadá moderně a pěkně.

Nábytek do ložnice

Už jsme zakoupili nábytek, postel, skříně, noční stolky a jiné, a zbývalo nám jen doladit doplňky. Nejdůležitější byl výběr polštářů, jelikož mám problém se zády, a musím pečlivě vybírat podle toho, co je pro mě nejlepší. V Ikea mají velký výběr polštářů, například zvláštní zdravotnické typy přizpůsobené pro spaní na zádech, břiše a boku.

Anatomický polštář GOSA

Zde jsem si vybrala typ GOSA pro spaní na boku. Výška syntetického polštáře je větší a udržuje hlavu dostatečně nahoře a vaše páteř a krk zůstává v komfortní a správné pozici. Velmi dobře se na něm spí, jsem velmi spokojená.

Designové polštáře EIVOR

Cena je více, než přijatelná a tak koupili jsme i další, designové polštáře EIVOR, které jsou na zip, díky kterému povlak lze snadno sundat a vyčistit. Velmi pěkně vypadají a my jsme s nákupem více, než spokojení.