Podnos s úchytem IKEA

Napsal | 25.12.2014

Vítáme Vás u dalšího skvělého článku z oblíbeného speciálu, ve kterém se zabýváme výrobky, které nám nabízí společnost IKEA. Švédská společnost je známa pro nabídku svých kvalitních doplňků i různého nábytku a ani v následujících řádcích nebude překvapením, že se jejími novinkami budeme zabývat. Konkrétně se zblízka podíváme na pomocníka do kuchyně, kterému příliš lidí pozornost nevěnuje, avšak bývá to opravdu škoda. Konkrétně se jedná o podnos s úchytem značky IKEA, který má až překvapivě důležitou roli. Pojďme si tedy o něm povědět něco víc.

Bezvadný a praktický nápad

Čím je tento podnos tak zvláštní a odlišný? Zaprvé – jedná se o podnos úchytem, což oproti běžnému podnosu přináší skvělé výhody. Takovou výhodou může být například jednoduché přenášení plných sklenic, které by jste určitě nerady rozlili. Díky úchytu je možné podnos nést relativně stabilně a kdyby se Vám klepali ruce, tak určit vše nerozlijete či neshodí jako kdyby jste to nesli přímo v rukou.

Kvalitně zpracovaný podnos

Materiál, ze kterého je celý podnos zhotoven, je znamenitá nerezová ocel. Není tak problém tác kdykoli omýt či ho nechat odmočit v nějakém množství vody se saponátem. A to proto, že se nemusíte bát nepříjemné rzi na podnosu, což z něj dělá opravdu kvalitní výrobek s dlouhou životností. Nicméně, výrobce nedoporučuje vkládat výrobek do myčky, takže ho musíte mít pěkně v ruce.

Atributem, kterým se ale podnos s úchytem značky IKEA liší zásadně od své konkurence, je gumová podložka na horní straně podnosu. Tato gumová podložka zajišťuje to, že se skleničky na podnosu nebudou hýbat a zůstanou na svém místě, což výrazně snižuje šanci toho, že by se cokoli mohlo rozlít či rozbít.

Věříme, že Vám článek při Vašem výběru a i možném nákupu pomohl a pokud jste si tedy tento podnos s úchytem IKEA vybrali, budete s ním dle našeho názoru nadmíru spokojeni. Jestli Vás napadají různé připomínky k článku– jistě vše můžete zanechat v místě na komentáře v oblasti pod článkem.