Polsko – Wroclav, Katovice, Krakov

Napsal | 14.1.2014

Ikea je společnost zaměřující se na prodej nábytku, domácích potřeb a dekorativních předmětů. Výrobky mají velmi kvalitní design a pořídit je můžete za nízké ceny.  Během několika let se tato firma rozšířila po celé Evropě. Kromě České republiky bychom mohli zmínit i našeho severního souseda-Polsko.

Pobočky v Polsku

Zde se obchodní domy nachází v sedmi městech. Z těch, co se nachází blízko od našich hranic jsou to Wroclaw, Katovice a Krakow. V poslední době je výhodné nakupovat právě v těchto prodejnách, jelikož tak můžete ušetřit několik stovek až tisíc korun. Některé zboží lze totiž sehnat téměř o polovinu levněji než na pobočkách v České republice. Mnoho Čechů tak vyráží na nákupy právě do Polska. Prodejny se nacházejí na adresách: IKEA Maloobchodní Pty o.o.66,Conrad ul. Josepha, 31-357 Krakov, pak IKEA Katowice, Al. W. Roździeńskiego 95, Katowice a IKEA Wroclaw, Bielany Obchodní park, ul. Čokoláda 7, Bielany USA, 55-040, Kobierzyce.

Nechybí ani restaurace

Součástí prodejen je i restaurace a bistro. Otevřeno mají každé pondělí až sobotu od 9:00 do 21:00 a neděli od 10:00 do 20:00.