Plastový držák na zubní kartáčky

Napsal | 15.6.2014

Vzpomeňte si, kolikrát se Vám stalo, že jste kalíšek se zubními kartáčky shodili z hrany umyvadla dolů na zem, kde se rozkutálely jako pastelky a štětinami vytřely dlaždice v koupelně, po kterých chodíte. Takový způsob uchovávání kartáčků na zuby se poté zdá poněkud nešťastným a je tedy nasnadě otázka, jestli je možné tento problém nějak vyřešit. Je možné kartáčky zachovat někde jinde, než v kalíšku, který je možné velice jednoduše převrhnout? Jistě, že ano. Právě z tohoto důvodu existuje plastový držák na zubní kartáčky, který je funkčním východiskem pro předcházení takovým nepříjemnostem. V tomto článku se na tuto problematiku podíváme o něco podrobněji a seznámíme Vás s tímto skvělým vynálezem.

Konec neuspořádaným kartáčkům

Jistě se i Vám někdy v životě stalo, že Vám vadilo, jak neizolovaně stojí Váš kartáček v kalíšku a není tedy těžké, aby se jeho štětiny dotýkaly štětin kartáčku někoho jiného. Někomu se dokonce z této představy dokáže udělat velice zle, protože je to velice nehygienické. Předejít této nepříjemné věci lze velice prostě, tedy pořízením plastového držáku. Onen držák je schopný pojmout několik kartáčků najednou a zároveň je všechny od sebe oddělit tak, že neexistuje možnost, že by se mohly navzájem nějakým způsobem dotknout.

Další nesmírnou výhodou tohoto skvělého doplňku je jistě atribut toho, že je možné držák umístit na zeď. Je tedy nemožné, aby se kartáčky díky nešikovnému nechtěnému pohybu dostaly na podlahu a tam se obalily v bakteriích. Držák je vybaven oboustranně lepící částí, která je schopna se přichytit na jakýkoli povrch od linolea, přes dlaždičové obložení až po vytapetovanou stěnu.

Tip pro Vás

Tímto bychom Vás chtěli doporučit určitý produkt a jedná se tedy o tento držák na zubní kartáčky. Je schopný pojmout dokonce až šest kartáčků a přitom je od sebe dostatečně izolovat. Díky držáku bude kartáček vždy na svém místě a bude po ruce vždy, když bude potřeba. Bílá barva tohoto výrobku jistě neurazí a bude ladit i do Vašeho interiéru.

One thought on “Plastový držák na zubní kartáčky

  1. Komárka

    Tak díky za tip. Rozhodně jeden nebo 2 držáky zakoupím.

Není možné diskutovat