Plastové nádobí do kuchyně od Tupperware

Napsal | 13.3.2015

V předchozím článku jsme Vám představili společnost Tupperware, amerického výrobce nejrůznějších kuchyňských vychytávek. Teď, když už víte, jak společnost vlastně vznikla, kdo za ní stojí a jak se k daným výrobkům můžete nejlépe dostat, připravili jsme si pro Vás menší exkurz do pestrého sortimentu Tupperware. Tentokrát to pojmeme trochu ze široka a podíváme se na plastové nádobí Tupperware.

Plastové hrnky Tupperware

Jako první nás zaujaly plastové hrnky Tupperware pod obchodním názvem „Nová vlna hrnky E15“. Jedná se o balení 2 plastových hrnků o celkovém objemu 350ml. Vybavené jsou i víčkem, které izoluje nápoj jak tepelně, tak i třeba před vosami během horkých letních dnů. Samotné hrnky jsou pak určené primárně pro děti, neboť jsou vyrobeny z plastu a děti je tak nemohou rozbít a poranit se. Nemusíte se ani bát, že by se děti opařili – skvělá vychytávka v podobě příčky mezi ouškem a tělem hrnku brání popálení. Cena se pohybuje okolo 100-koruny.

Plastové misky Tupperware

Jako další jsme vybrali klasické plastové misky Tupperware pod označením „Hitparáda B027“. Zde se jedná o balení 3 kusů transparentních misek o objemu 600ml. Slouží k uskladnění a uchování potravin všeho druhu. Díky víčkům, které jsou vzduchotěsné a vodotěsné, budou Vaše potraviny čerstvé i po několika dnech v lednici. Materiál misek je pak vhodný i na mytí v myčce. Výhodou je i skladování, kdy se misky jednoduše zasunou do sebe a nezabírají moc místa. Cena se pohybuje kolem 400 korun.

Nádobka na cukr Tupperware

Poslední Vám představíme nádobku na cukr Tupperware s označením „Chytrá nádobka na cukr a smetanu C154“. Jedná se o klasickou průhlednou nádobku, kterou můžete kromě cukru naplnit i třeba smetanou. Nadčasový design, široké hrdlo, ergonomický tvar pro úchop pouze několika prsty… jen několik předností, jakými se může tato nádobka pochlubit. Její cena pak začíná na 120 korunách.

Jak sami vidíte, plastové nádobí je kategorie, o které bychom mohli psát dlouhé večery. Aktuální nabídku sledujte na Tupperware.cz.

Pro jakékoliv dotazy ohledně tohoto článku či společnosti Tupperware neváhejte a obraťte se na nás do komentářů. Děkujeme.