Pixwords odpovědi k obrázkům – nápověda zdarma

Napsal | 11.2.2016

Když zapátráte v paměti, tak před delší dobou se stala fenoménem logická hra Pixwords. Stala se v mnoha případech velmi návykovou a dalším „žroutem času“. Kolikrát se ale někomu stalo, že nevěděl nebo neví, co vyplnit do prázdných políček. A tak jsme se zaměřili na to, kde najdete odpovědi k obrázkům.

Pixwords

Tato hra se stala velmi populární téměř u každého, kdo má aspoň trochu volného času. Často se i tedy stává, že se do hry člověk tak zapojí, že nevnímá okolní svět, i když vnímání je pro něj zovna přednější. Ale zpět k tomu, co Pixwords představuje. Jedná se vlastně o hru na chytré mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS, ve které máte za úkol poznat z obrázku, o jaké slovo se jedná.

Pixwords nápověda v češtině

 

Slovo, které si myslíte, že to je, zadáte do různě sestavených sloupečků. Je také pravda, že tato hra dokáže docela dobře procvičit mozkové závity nebo naopak celkem dost člověka vytočit.

Odpovědi k obrázkům

Už si opravdu nevíte rady, nevíte jak dál? Zkuste ještě nějakou chvíli přemýšlet, optat se známých, kteří tuto hru také zastávají nebo jen zajít na jedny šikovné internetové stránky. Jedny z nich jsou právě pixwords-napoveda-cz.cz. Jedná se o server, kde se Vám naskytne možnost nápovědy k obrázkům, u kterých si nevíte prostě rady. Na stránce máte na výběr až ze 3 000 obrázků. Jsou uspořádány do jednotlivých kategorií. Kupříkladu jako jsou – lidé, postavičky, části těla, stavby, bydlení, potraviny, znaky a čísla, zvířata, příroda a to bychom mohli pokračovat ještě dlouhý čas.

Jak tedy vyhledávat? No nejlépe vyberte nejdříve sekci, ve které by se mohl vyskytovat Váš obrázek a poté sdělte počet políček.

Odpovědi k obrázkům

Odpovědi k obrázkům

Proč hrát Pixwords?

Je jasné, že už neexistuje jen česká verze, ale i verze v jiných jazycích. Cizojazyčným verzím se doporučujeme věnovat rozhodně více času. Rozšíříte si slovní zásobu a naučíte se  i nová slovíčka, která jste doposud neznali. Velkým plusem také na dané hře je, že se dá hrát zcela zdarma 🙂