Pepčo leták na tento týden

Napsal | 8.3.2016

Vítáme Vás pět u dalšího z našich článků. Dnes se budeme zabývat přesněji letákem na tento týden obchodu Pepco. Na co se těšit, a co Vás čeká a nemine?

Pepco obchod

Jak vlastně obchod Pepco vznikl? Jeho počátek vznikl v Polsku v roce 2004. Díky podpoře společnosti jihoafrickým investičním holdingem Pepkor vznikly první prodejny. Později se síla a velikost Polského řetězce tak rozrostla, a tím rostlo i mnoho nabídek oděvů pro celou rodinu, za velmi nízké ceny. V dnešní době obchod Pepco působí i zde v České republice a to i na území Slovenska.

Aktuální akční leták – prohlížejte online

Prohlídněte si aktuální leták

Prohlídněte si aktuální leták

Leták na tento týden

Pokud stále neznáte obchod Pepco, jedná se o opravdu levný obchodní řetězec s krásnými a kvalitními věcmi. Dnes jsme tu však s jeho aktuálními nabídkami. Pokud chcete někam cestovat nebo rádi cestujete, jsou tu přesně pro Vás nádherné barevné kufry. Z apouhých 419 Kč. Je vyroben z lehkého a odolného materiálu. Můžete si vybat až ze tří velikostí.

Nemáte už kam dát tu hromadu hraček Vašich ratolestí? Pepco Vám nabízí i úložné plastové boxy s motivy zvířátek a boxy pojízdné s motivem smajlíka. Jejich cena je velmi příznivá a stojí pouhých 119 Kč! Ozdobte si Vaše pokoje či ložnice pomocí dekorativního povlečení. Povlečení nabízí jak na malé polštářky, tak i na peřiny a velké polštáře.

Jako dalším praktickým kouskem do Vaší domácnosti můžou patřit stylové pletené koše na prádlo. Jejich design je opravdu vkusný a jsou v dostání jak v hnědé, tak bílé barvě. Jsou tu i další pletené koše, které jsou multifunkční. Hodí se do koupelny, do otevřených skříní, kam si můžete ukládat vše, co potřebujete. Chcete něčím překvapit svého muže/partnera? Kupte si zde i jemné dámské kalhotky, jež jsou zdobeny krajkou a výšivkou. K dostání jsou v několik barvách a pouze za 29 Kč. To samé platí u podprsenek. Jejich vzhled je jemný a zároveň sexy. Nemusíte utrácet tisíce za značkové, tyto jsou levné a vypadají i dalko lépe.