Penny akční leták na příští týden

Napsal | 20.8.2014

Vítejte u článku z cyklu, ve kterém Vás dáváme možnost se seznámit s řetězci supermarketů, se kterými se můžete setkat v naší zemi, a s jejich skvělými akčními nabídkami! V následujících si řádcích se posvítíme přesněji na akční nabídku řetězce Penny Market, jenž bude k dispozici příští týden!

V Penny Marketu si vybere každý

Penny Market patří spolu s ostatními známými řetězci mezi nejnavštěvovanější obchody u nás a tak není žádným překvapením, že je to díky skvělé nabídce kvalitních produktů a čerstvých výrobků, které mohou potěšit i Vás.

Pivko i kuřecí prsa – sleva, která potěší!

Co nás tedy příští týden čeká za velké slevy v Penny Marketu? Svou cenu snížili banány, máslo Zlatá Haná, ale také i daleko nakupovanější produkty, kterými jsou mléka a pivo – Zlatopramen a Starobrno. Také světlé výčepní pivo Kozel se dočkalo brutální slevy, díky které se jistě dočká odběru ne po lahvích, ale po basách.

Nezůstaneme ale u alkoholu – nyní se podíváme i na jiné produkty. Akce, která jistě potěší většinu zákazníků, je sleva na kuřecí prsní řízky, které nejsou v běžném případě zrovna levnou záležitostí a tak se na ně jistě bude konat nájezd, nenechte si jej utéct ani Vy! Cukr je další věc, u které se sleva jistě hodně ocení, jedná o jeden z nejspostřebovávanějších výrobků u nás.

Penny leták na příští – co nás čeká a nemine?

Dalším akčním zbožím je třeba Top Topic, oblíbený sycený nápoj s příchutí hroznů. Dále také popcorn, zdravá výživa v podobě Emco Mysli cereální pochutiny, bonbónů Skittles.

Pokud zamíříte do oddělení s mléčnými výrobky, ani tam zklamáni jistě nebudete. Akce v příštím týdnu se dotkla jak sýrů tavených, kterým je třeba Appetito, tak i sýrů uzených anebo i sýru LEERDAMMER. Jogurty a jogurtové nápoje mají také akční slevu. Pokud si ale chcete pochutnat i na zlevněných zavináčích, což je rybí pochoutka, nebudete v Penny Marketu zklamáni.

Věříme, že si i Vy z letáku na příští týden v řetězci Penny Market vyberete a nebudete zklamáni!