Tescoma pánve s keramickým povrchem

Napsal | 10.7.2014

Smažená jídla k české tradiční kuchyni neodmyslitelně patří a tak není překvapením, že i právě proto mnoho kuchařů vyhledává pánve na smažení především podle toho, jak kvalitně jsou zpracovány. V tomto článku se budeme tedy zabývat konkrétně pánvemi z dílny tradiční značky Tescoma, které jsou opatřeny keramickým povrchem. Povíme si něco o výhodách tohoto povrchu a také Vás seznámíme obecně s atributy tohoto výrobku.

Ekologické řešení

Jednou z předností, která stojí za vyjmenování hned na prvním místě, je především šetrnost k životnímu prostředí, kterou pánve Tescoma s keramickým povrchem zaručují. Dejte si pozor, abyste si je nezaměnili s pánvemi s nepřilnavým povrchem, teflonem, které mají naprosto jiné vlastnosti, jelikož na rozdíl od teflonového povrchu toto keramické řešení garantuje, že při výrobě pánve vzniklo méně oxidu uhličitého a především pokud necháte rozehřátou pánev prázdnou, díky keramické podstatě se neuvolňují z pánve žádné škodlivé látky do ovzduší.

Vařte efektivněji a ušetříte

Abychom nezůstali pouze u otázky šetrnosti k přírodě, tato pánev dokáže i jiné věci, které jistě oceníte i Vy stejně tak, jako je ocenili i jiní spokojení spotřebitelé. Díky keramickému povrchu jsou při smažení daleko odolnější k vysokým teplotám, kterých při procesu pánev dosahuje. A nejen to, také se Vám jen tak nerozbije, pokud Vám spadnou na zem anebo pokud je na ně vyvíjen nepřirozený tlak, protože jsou také odolné vůči mechanickému poškození. Kladem, který by byla opravdu škoda opomenout, je také to, že pánve jsou vyrobeny z nerezové oceli. Rukojeť je vyřešena velice šikovně – je protiskluzová, takže se již nemusíte bát toho, že byste olej rozlili někam, kam nechcete.

Pokud si potrpíte na vaření na indukční variantě kamen, máme pro Vás jistý tip, který jistě oceníte. Značka Tescoma nabízí také jisté speciální pánve VITAPAN, které jsou určené právě na výše zmiňovaná kamna a nejen to – jejich stěny jsou tlustější a tím pádem jsou také odolnější.

Tescoma Vitan - zdroj www.tescoma.cz

Takže zaujali Vás tyto pánvičky? Neváhejte a projeďte si celou nabídku – http://eshop.tescoma.cz/vareni/panve-a-poklice/