Otvírák na konzervy Tescoma

Napsal | 5.10.2014

Výrobky společnosti Tescoma, kterými se zabýváme v tomto článku z cyklu o právě o zmíněných produktech, jsou věhlasné právě díky skvělé kvalitě jejich zpracování a nepostradatelnosti v moderní kuchyni. A právě nyní se budeme takovou věcí zabývat, konkrétně se jedná o otvírák na konzervy Tescoma, na který se nyní podíváme o něco podrobněji a ukážeme si jeho skvělé vlastnosti, které ho odlišují od ostatních nabízených produktů.

Otevření konzervy nebylo nikdy snadnější

Vsadím se, že se Vám již mnohokrát stalo to, že jste potřebovali nutně použít to, co jste koupili v konzervě, avšak ne a ne ji otevřít tím starým zrezivělým otvírákem. Poté nepomáhají jak staré známé rady a postupy, jak dosáhnout otevření, tak ani novější metody. V tu chvíli přichází na řadu dokonalý otvírák na konzervy, který nabízí Tescoma. U toho otvíráku se Vám nemůže nikdy stát, že by zrezivěl a stal se nepoužitelným. Tento produkt je totiž vyroben z nerezové oceli, která zajišťuje opravdu velmi dlouhou životnost, díky které se z otvíráku budete těšit vskutku ještě dlouhou dobu po zakoupení.

Kvalitní i funkční zpracování

Nejen že je otvírák na konzervy Tescoma odolný proti zrezivění, je stejně tak i odolný proti mechanickému poškození a proto se nemůže stát to, že pokud Vám několikrát neúmyslně spadne na zem z výšky, rozbije se jako konkurenční otvíráky. Dalším atributem, který dělá z výrobku skvost, který se stane nepostradatelným i ve Vaší kuchyni nebo domácnosti je jistě rukojeť, na které jsou připevněny očka, díky kterým lze otvírák zavěsit kdekoli jen bude potřeba – tím pádem může být vždy po ruce, když budete v nesnázích třeba s nedobytnou konzervou s tuňákem.

V neposlední řadě je tento otvírák vhodný pro mytí v myčce na nádobí a proto Vám šetří i čas a peníze, kterých byste vynaložili více při mytí v kuchyňském dřezu díky větší spotřebě vody, než jaké je potřeba pro myčku.

Pokud si otvírák nepořídíte?

Pro případ, že by jste si otvírák nepořídili máme pár typů, jak otevřít konzervu i bez něj.

Tak snad jsme Vás ke konci alespoň trochu pobavili.

Věříme, že Vám byl článek nápomocen při Vašem výběru otvíráku na konzervy Tescoma a pokud Vás napadají určité připomínky, jistě je zanechte v komentářích pod článkem.