Otočná židle

Napsal | 10.12.2013

Pokud trávíte opravdu mnoho času u počítače, je dobré investovat do dobré otočné židle. Nezáleží přitom na tom, zda si židli pořizujete do kanceláře, či do své domácí pracovny.

Multifunkční židle do kanceláře

Výhodou těchto židlí je především jejich nastavitelná výška – můžete si je posunout níže či výše a tak je to produkt vhodný pro všechny členy domácnosti. Další výhodou je právě možnost jejího otáčení. Nemusíte se ani zvedat ze židle, pokud si chcete vzít něco z opačného konce stolu – můžete si tam „dojet“ díky kolečkům, které jsou k židli upevněny.Navíc jsou tyto židle velice pohodlné a měkké. Další věcí, kterou si můžete nastavit u většiny židlí, je opěradlo, takže pokud si chcete trochu odpočinout, není problém židli sklopit.

Nakupte v Praze v IKEE

Hledáte-li obchod s opravdu velkým výběrem těchto výrobků, zavítejte do IKEI. Vybrat si zde můžu opravdu z mnoha kusů tohoto nábytku a vybírat můžete jak z velkého množství materiálů, tak barev a tvarů. IKEA se v ČR nachází pouze na 4 místech – dvě pobočky v Praze, jedna v Brně a další v Ostravě. Pokud ale bydlíte poblíž, opravdu se vyplatí si několik km dojet.

Přeji úspěšné nakupování.