Ostrava katalog nábytku

Za necelé 2 měsíce nám začíná nový kalendářní rok a obchodní domy už pilně připravují nabídku na rok 2015. Pozadu nezůstává ani švédský nábytkářský gigant IKEA a jeho pobočka v Ostravě. Ta už momentálně nabízí katalog pro rok 2015 s aktualizovanou nabídkou o nové zboží za výjimečné ceny. Katalog je primárně v papírové verzi, nicméně ti z Vás, jež to mají do Ostravy daleko a nechtějí jezdit „naslepo“, mohou využít online katalog. Ten najdete na stránkách Ikea.cz v zápatí stránek po rozkliknutí odkazu „Katalogy a brožury společnosti IKEA“.

Online katalog 2015

Jak sami později zjistíte, české pobočky IKEA se rozhodly rozdělit svou nabídku do několika katalogů – ten hlavní, 300-stránkový, nabízí všechny druhy nábytku a doplňků do domu. Kromě vyobrazených konkrétních předmětů zde najdete i praktické rady, které můžete využít třeba v momentě, kdy si nevíte rady s barvami.

Neméně užitečné jsou ale i menší brožury, které se vždy specializují na konkrétní sféru výrobků. Jako příklad můžeme uvést IKEA Besta, či IKEA Business.

Katalog nábytku IKEA – Ostrava

Aplikace pro mobily

Vedení společnosti myslelo také na uživatele chytrých mobilních telefonů – díky tomu si můžete stáhnout aplikaci obsahující onen katalog. Stažení je samozřejmě zdarma a aplikace je dostupná jak pro uživatele iOS, tak Google Android. Pro uživatele iOS tak aplikaci najdete přímo na AppStore (stahujte) a pro uživatele s Androidem je to zase obchod Google Play (stahujte).

Prémiové služby

Společnost si svých zákazníků velice Váží a snaží se pro ně poskytovat ty nejlepší služby. Již v nabytém článku o zličínské pobočce jsme Vám jich pár představili, teď přijdou na řadu další.


Instalační služby

Ono koupit si novou kuchyň nebo koupelnu je nádherná věc, ale správně zapojit vodu, odpady, elektřinu a plyn už vyžaduje hlubší znalosti. Ne každý je má, a tak si IKEA pro Vás připravila profesionální servis, kde Vám se vším takovým rádi pomohou.

Úvěr IKEA

Vybrali jste si to po čem jste vždycky toužili a najednou zjistíte, že na to momentálně nemáte peníze. Co stím? No v IKEE to není problém. Zboží si normálně můžete odnést a pak ho budete splácet – můžete si zvolit délku splácení, tak aby jste to finančně utáhli. No není to ta nejlepší společnost na světě?

Měření

Ve škole jste z geometrie neměli zrovna nejlepší známky? Pokud ještě teď máte z geometrie trauma a bojíte se cokoliv dělat – třeba změřit správně místnost, tak už nemusíte. Pozvěte si odborníky z IKEE, kteří Vám prostory rádi změří. Díky tomu pak zjistíte, zda se Vám váš vysněný nábytek domů vejde.

Šití textilií přesně na míru

Záclony na míru? To je opravdový luxus a nyní si tento luxus budete moci dopřát i Vy. V IKEE je nyní dostupná tato prémiová služba. Stačí si vybrat látku, zajít na pokladnu, nadiktovat rozměry závěsu a prodejci se o to ji postarají. Za pár dnů si pak můžete záclonky pěkně vyzvednout.

Tak co využijete nějakých služeb?

Adresa

Otevírací doba
  • 7 dní v týdnu
  • Obchodní domy – 9.00–21.00
  • Restaurace – 8.30–21.00
  • Zavřeno pouze – 24. 12. 2015, 25. 12. 2015, 1. 1. 2015, 31. 12. 2015 otevřeno 9.00–16.00

Jste s ostravskou pobočkou spokojeni? Napište nám Vaše názory do komentářů. Děkujeme