Omalovánky Monster High k vytisknutí

Napsal | 10.7.2014

Znáte panenky Monster High? Že ne? Pokud máte vlastní děti, měli byste se s těmito panenkami velice rychle seznámit, abyste se spolu se svými ratolestmi měli vůbec o čem bavit. Jedná se o další z trendy moderních hraček, jejichž kouzlu propadly miliony dětí po celém světě na všech světových kontinentech. Monster High lze nejen pořídit v podobě panenek, které naleznete opravdu v skoro každém hračkářství, ale také jako omalovánky, kterými můžete své malé děti jednoduše zabavit a přitom neutratíte prakticky ani korunu. Jak je to možné? Je tomu tak, protože omalovánky Monster High jsou k vytisknutí zdarma!

Kde se Monster High vzalo?

Monster High je trendem, jehož boom započal knihou od spisovatelky Lisi Harrison. Knížky s tímto motivem jsou součástí masivní reklamní kampaně společností Mattel, která zmíněné panenky také vyrábí a prodává. Postavami, které vystupují v knížkách a jsou také v prodeji v hračkářstvích, jsou Frankie Stein, Clawdeen Wolf, Draculaura, Cleo de Nile, Deuce Gorgon, Lagoona Blue, Ghoulia Yelps, Abbey Bominable, Spectra Vondergeist. Tito hrdinové spolu prožívají různá dobrodružství a potýkají se s klasickými problémy a nástrahami, které na ně ve škole čeká. Rozdílem je to, že nejsou obyčejnými studenty – jsou příšerami.

Monster High nejsou pouze ale nějakými panenkami či figurkami. Velké oblibě se také těší i pořad o těchto příšerkách, jehož části lze sledovat díky portálu Monster High, který běží na internetových stránkách. Monster High je dokonce i značkou, jejíž produkty lze sehnat i ve specializovaných obchodech, kde stojí proti daleko známějším a tradičnějším značkám.

Kde sehnat omalovánky?

Omalovánky Monster High, kterými své dítko jistě velice potěšíte, naleznete na těchto internetových stránkách, které nabízejí nejen toto téma, ale i mnoho dalších, které Vaše dítě stoprocentně rozpozná.

Clou hou

Cleo de Nile

Lumunku Da

Monster High je jistě jedním z nejžádanějších motivů k omalovánkám a my věříme, že s nimi budete Vy i Váš potomek nadmíru spokojeni. Pokud Vás napadají jisté připomínky k tématu omalovánek Monster High, jistě je zanechte pod článkem v komentářích.

Zdroj: www.coloring-book.info