Omalovánky Ledové království k vytisknutí zdarma

Napsal | 12.4.2015

Oblíbená animovaná pohádka z posledních měsíců, Frozen (v českém překladu Ledové Království), je natolik velkým hitem, že na její motivy vzniklo už nespočet dalšího materiálu. Jedním z toho jsou i omalovánky, které se šíří českým internetem a děti jsou z nich pochopitelně nadšené. My jsme se dnes rozhodli Vám ukázat několik omalovánek, přidali jsme odkazy na další servry a přinesli návod, jak si omalovánky zdarma stáhnout.

Ledové království na Onlineomalovanky.cz

První portál, o kterém se dnes zmíníme, zná asi každý nadšený rodič, který chce svým ratolestem přinést každý den nějakou novou omalovánku – Onlineomalovanky.cz. Tato obrovská databáze omalovánek je snad nevyčerpatelná a ve svém repertoáru má právě i omalovánky z pohádky Ledové Království. Najdete je www.onlineomalovanky.cz. Jako příklad uvedeme omalovánky na motivy: sněhulák Olaf, Elsa a Anna, či Kristoff. Všechny se pak dají vymalovávat přímo ve webovém rozhraní, ale máte možnost si je dokonce zdarma vytisknout.

Velký výběr na Superomalovanky.cz

Dalším portálem je Superomalovanky.cz. I zde najdete poměrně velké množství motivů z Ledového Králoství. Jako příklad uvedeme logo Frozen, které si můžete opět zdarma vytisknout. Stačí kliknout na „Vytisknout omalovánku“, což najdete přímo pod obrázkem.

Zahraniční portály překvapí nabídkou

Pokud jste ochotni se přesunout i na zahraniční portály, budete velmi příjemně překvapeni pestrostí omalovánek. Velký výběr najdete na cizojazyčných webech.  Opět si je velmi jednoduše můžete stáhnout i vytisknout, a to úplně zdarma. Na kadý obrázek stačí kliknout pravým tlačítkem a dát buď „Uložit jako…“, nebo rovnou „Tisknout“.

Omalovánky ve vysokém rozlišení

Další zahraniční portál s omalovánky z Ledového Králoství najdete i ZDE. Po rozkliknutí obrázků si můžete rovnou vybrat mezi „Stažení v PDF“ nebo „Tisknout obrázek“. Opět je na výběr množství motivů, zejména pak hlavní postavy z pohádky, jako je Olaf, Anna apod. Obrázky jsou rovněž ve vysokém rozlišení, čili děti mohou vymalovat prakticky celou A4.

No a na závěr přidáme ty nejhezčí co jsme na internetu našli!

Ke stažení omalovánky, na ní stačí kliknout levý tlačítkem. Otevře se Vám nová stránka s obrázkem – dále klikněte pravým – Uložit obrázek jako – Zvolte místo kam se omalovánka uloží.

Pakliže máte tipy na omalovánky z této pohádky i Vy, nebojte se s námi podělit v komentářích!