Omalovánky k vytisknutí Winx

Napsal | 17.7.2014

Jistě i Vaše malá ratolest ráda sleduje dětské animované seriály, které dávají na českých televizních stanicích. Co ale dělat, když dítko přestane bavit sledování televize a bude potřeba ho nějakých způsobem zabavit a zaujmout jeho pozornost? Od toho tu jsou jedinečné omalovánky Winx k vytisknutí. Vzory těchto oblíbených postav jsou primárně určeny pro holčičky, nicméně, nic nebrání tomu, aby se tímto vybarvováním zabavili i neposední kluci.

Co je WinX klub?

Winx klub je animovaným seriálem o vílách či čarodějkách, které studují školu pro víly. V průběhu seriálu musí odolávat nepřátelským vílám, které se nazývají Trix. Tyto víly chtějí Winx pouze uškodit a proto je v tomto kouzelném světě nemá nikdo v lásce. Winx klub je seskupení víl, konkrétně jimi jsou, Flora – víla přírodních elementů a zákonů, Laila – dokáže ovládat vodu a zacházet s ní, Bloom – víla ohně, Stela – sluneční víla, Musa – víla, která dokáže jako svou kouzelnou sílu využít magii v podobě hudby a Tecna – víla, jež využívá síly elektroniky a elektromagnetického pole. Společně prožívají různá dobrodružství, prochází rozmanitými nástrahami, které na ně Trix zosnovali a připravili, ale také žijí svůj studentský život jako studentky ve škole pro víly.

Winx klub je jako kreslený seriál na českých obrazovkách k vidění na TV Barrandov, kde je pořad pravidelně vysílán a to zahrnuje všechny již vydané řady. Plánuje se i vysílání vytvořených filmů s těmito oblíbenými vílami, avšak ještě není známo přesné datum toho, kdy TV Barrandov Winx klub filmy vypustí do svého vysílacího času.

Kde takové omalovánky sehnat?

Omalovánky k vytisknutí se Všemi hrdinkami, kterými jsou Laila, Bloom, Musa, Tecna a Flora, ale i nepřátelské Trix, jsou zdarma ke stažení na těchto stránkách, na kterých naleznete i mnoho dalších vzorů a obrysů, které mohou být vybarveny Vašimi dětmi, které se tímto způsobem mohou jednoduše a levně zabavit. Za tyto omalovánky opravdu nezaplatíte ani korunu, pokud nepočítáte spotřebovanou barvu a papír na potřebný tisk omalovánek.

 

Pro zvětšení obrázků k tisku, na ně stačí kliknout

Zdroj: www.coloring-book.info