Okay elektro aktuální leták tento týden

Napsal | 30.11.2015

Vítáme Vás u dalšího článku a dnes přicházíme s novinkami létáku obchodu Okay. Budeme se bavit především o jejich elektro výrobcích, na jaké slevy se můžete těšit a zařadit kupříkladu do seznamu dárků pro Vaše blízké.

Okay
Abychom některé z Vás nepolíbené tímto obchodem oslovili, připravili jsme si menší povídání. Tento obchod zahrunuje kategorie – elektro a nábytek. V sekci elektra máte možnost narazit na mobily, různé televizory, kuchyňské spotřebiče a mnoho druhů příslušenství. Co se týče nábytku, zahrnuje se do něj nábytek do obývacích pokojů, dětských pokojů, ložnicí, kuchyní, kanceláří, koupelen, ale i zahradní nábytek. Obchod je rozmístěn takřka po celé naší republice a to proto, že zboží bývá kvalitní a fima nabízí právě časté slevy a novinky moderních výrobků.

Letáky a katalogy elektro

Okay elektro leták by měl vycházet v pondělí nebo středu a dále platí následující týden. V letáku či katalogu informují o nynějších slevách, či nových výrobcích spotřební elektorniky. Většinou bývá nejvíce akcí například po Vánocích, kdy jde většina výrobků s cenami dolů. S takovýmto letákem se máte možnost setkat jak na stráchách okay.cz, tak i ve Vašich schránkách. Zaměřují se spíše na kamenné prodejny, proto se můžou ceny na e-shopech o něco lišit.

Okay elektro leták na tento týden

Okay elektro leták na tento týden

Novinky, které zaujmou!

Při procházení letáku jsme narazili na mnoho různých druhů slev elektroniky. Nejvíce nás zaujal LED televizor(82 cm) SHARP LC32LD135V, který byl dříve za cenu 8 990 Kč, ale dnes za pouchých 6 499 Kč! Nebylo by marné, kdybyste se rozhodli investovat. Jako další super levný produkt nás uchvátil kávovar Automatické Espresso od značky Phillips HD8743. Příprava výborné kávy bude o něco více jednodušší a díky uspornému režimu a automatickému čištění, ušetříte nekolik času i peněz. Dnes již za cenu 5 999 Kč. Jestliže Vám už neslouží Váš vysavač tak dobře jako dříve, je čas si koupit nový a to od značky Rowenta RO524321 a to za směšnou cenu 1 499 Kč. Nejen že máte možnost regulovat výkon vysavače, ale má schopnost Vás upozornit na plnost sáčku. Jestliže si nevíte rady a natolik elektronice nerozumíte, vždy je možné se poradit s pracovníky v prodejně.