Odsavač par 90cm IKEA

Napsal | 19.2.2014

Obchodní řetězec IKEA nabízí spoustu doplňků do Vaší kuchyně. Mezi ně patří, mimo jiné i odsavač par. Jiným názvem – digestoř. Nejedná se tak úplně o doplněk, jelikož je potřeba snad v každé domácnosti. Pomáhá hlavně při smažení na odsávání zápachu a při vaření zase na odsávání páry, která by mohla způsobovat plísně.

Digestoř LUFTIG

Pokud hledáte něco do 3 000 Kč, určitě Vás zaujme LUFTIG. Jedná se o nástěnnou digestoř se třemi různými rychlostmi větrání. Co se týče jejího instalování, lze provést dvěma způsoby. Buďto tak, aby se odsátý vzduch vyvedl přes potrubí ven nebo aby se odváděl cirkulací vzduchu přes uhlíkový filtr.
U tamtoho záleží na tom, jestli bydlíte v rodinném domu, či v paneláku. Pokud platí to první, potom můžete využít jedné z obou uvedených možností. Jestli ale bydlíte v paneláku, tak smíte logicky použít jen možnost cirkulace vzduchu před uhlíkový filtr. Filtr se dá samozřejmě pohodlně vyjmout a umýt.

Pokud tedy potřebujete takového pomocníka do kuchyně. Určitě teď doporučujeme zajít do IKEE, protože v současné době by jste ho odsavač LUFTIG či jiný mohli pořídit za zvýhodněnou cenu.

Zdroj – Oficální stránky IKEA