Odkládací stolek

Napsal | 4.1.2014

Minulý týden jsme byli nakupovat v obchodním domě Ikea. Náš byt prochází rekonstrukcí a chtěli jsme poněkud starší, ještě původní nábytek vyměnit za nový, moderní a dobře vypadající. V IKEE jsme se rozhodli koupit nové věci hlavně proto, že jsou z kvalitního dřeva a jiných materiálů a dohromady se k sobě hodí. Obchodní dům je rozdělej do různých sekcí, kde si lze vybrat předem navrženou celou místnost, či jen jednotlivé prvky a doplňky.

Odkládací stolky PS

Velmi nás zaujaly odkládací stolky Ikea PS. V nabídce je více typů s různým využitím, dají se kombinovat a jsou navrženy tak, aby vypadaly dobře i samotně. Líbily se nám oba typy, první odkládací stolek s hladkým povrchem nahoře a druhé patro tvoří oddělená police, kam lze dát časopisy apod. Vrchní deska pak slouží na odložení např. hrnku s čajem, ovladače, a prostě věcí, které zrovna potřebujete a chcete mít po ruce.

Druhý typ má na vrchní desce čtyři odnímatelné a lehko čistitelné misky, které jdou použít jako květináče nebo k servírování jídla. Ve spodní části je opět police na časopisy. Dohromady tvoří zajímavý kousek a hlavně jejich praktičnost je výborná. Dají se lehko čistit, jemně navlhčeným hadříkem a čisticím prostředkem. S nákupem jsme velmi spokojení a určitě zde koupíme další výrobky do našeho bytu.