O nás

Jelikož se naše stránky neustále rozrůstají, tak jsme došli k závěru, že je na čase říct Vám, našim věrným čtenářům něco víc o projektu nabytek-cernymost.cz.

Jak to všechno začalo

Okolnosti vzniku magazínu jsou více než prosté. Byl začátek září roku 2013 a admin (dále už jen Martin) přemýšlel nad něčím co by ho bavilo. Jelikož ho baví internet a psaní, tak internetový magazín byl jasnou volbou. Vybrat téma ale bylo podstatně těžší. Jednou jel na nákup vybavení do svého nového bytu, jenž rekonstruoval. Sháněl kvalitní nábytek a proto se vydal do obchodního centra na Černém Mostě. Navštívil pár prodejců a odvezl si vybrané kusy domů. Při skládání nábytku ho napadlo, že by mohl psát právě o nábytku a celkově bydlení, domácnosti a posledních trendech v tomto odvětví. Martin neváhal a ještě ten den si registroval domenu nabytek-cernymost.cz a tím vše začalo.

Zpočátku psal pouze o nakoupeném nábytku. Později obcházel obchody – prohlížel si nábytek, testoval ho a dělil se o své postřehy a dojmy se čtenáři. Počet čtenářů neustále stoupal a chtěli již víc. Již jim nestačilo pouhé testování nábytku. Chtěli praktické rady, návody, inspiraci, poslední trendy co se designu domácností týká a Martin se rozhodl celé stránky překopat a udělat to pro spokojenost svých čtenářů.

Vznikli nové rubriky, přidali se nadšení redaktoři a návštěvnost neustále rostla. V současné době již stránky nejsou pouhým mini projektem Martina, ale dynamicky se rozvíjejícím magazínem jenž pomalu rozšiřuje svou čtenářskou základnu a buduje si jméno v tomto segmentu.

Redaktoři

Nyní bychom nechali i ostatní autory, ať se nám také oni představí.

Zbyněk Ahoj. Jmenuji se Zbyněk a k projektu Martina jsem se připojil během vánočních svátků. Jednak jsem se nudil a také jsem již chtěl začít s přípravou na maturitu – konkrétně s psaním slohových prací. Martin mi řekl o projektu a napadlo mě, že bych mu mohl napsat pár článků a získat tak od něho zpětnou vazbu na mojí práci. Martin byl se mnou spokojený a mě psaní bavilo. Odmaturoval jsem z češtiny za 1 – a to díky skvělé slohovce :). V psaní dále pokračuji a mými články si zde často můžete setkat. Píši hlavně do rubrik – doplňky, obývací pokoj a sem tam něco textilu.

Kromě psaní hraju rád fotbal a v současné době chodím na ČVUT – Dopravní fakultu.

Eva

Moje jméno je Eva a k celému projektu jsem se připojila teprve nedávno. Ráda píšu a vyrábím různé věci. To byly asi 2 hlavní důvodu, proč jsem se k celému projektu rozhodla připojit. Mé články naleznete v rubrice – inspirace, kuchyně a potraviny.

Budoucnost projektu

Máme několik cílů, jenž jsme si vytyčili a rádi bychom se s Vámi o ně podělili.

  • Speciály – přinést detailní informace o produktech a samotných společnostech – viz náš první realizovaný speciál o IKEE. Cíl je mít do konce roku 2014 takových speciálů
  • Vzhled – V případě, že nás budete číst rádi a překročí-li denní počet čtenářů – 1000 připravíme nový vzhled.
  • Redaktoři – Do konce roku bychom rádi našli další 2-3 nadšené redaktory, jenž s námi projekt posunou zase o něco dál.
  • Bazar – S novým vzhledem by přišel i bazar Vašeho nábytku. Inzerce v něm by byla zcela zdarma.
  • Otázky a odpovědi – Máme v plánu časem rozjet otázky a odpovědi, kde se již budete moci zeptat na všechno a odpoví Vám naši redaktoři či návštěvníci.

Tak to by zatím bylo asi vše. Máte-li zájem o reklamu, tak více se dozvíte zde. V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte, a využijte náš kontaktní formulář.