Nová kolekce NORNÄS

Napsal | 8.12.2014

Vítejte u dalšího článku z Vám již dobře známého cyklu o výrobcích tradiční švédské společnosti IKEA, která má zastoupení v oboru prodeje doplňků a nábytku do obydlí prostřednictvím svým nesčetných poboček po celém světě. V následujících řádcích se budeme zabývat speciální novou kolekcí, která se jmenuje NORNÄS. Pojďme se tedy společně podívat na to, jaké novinky a vylepšení tato kolekce od společnosti IKEA nabízí.

NORNÄS – severský styl do Vašeho domova

Čím vším Vás může tato nová kolekce zaujmout?

Jaké novinky Vám poskytuje k výběru? Může jí být třeba stolek se zcela originálním vzhledem či stěna do pokoje s podobným atributem. Tyto věci může ale nabídnout každá kolekce. Čím se tedy tato tak liší?

Je to především materiál z borovice – tím se kolekce NORNÄS liší od kolekcí jiných. Skvělým atributem stylu tohoto nového nábytku a doplňků je to, že v nabídce jsou nejen kusy s klasickými opracovanými liniemi, ale také opravdu originální kousky, které jsou schválně příliš neopracované a tak v bytě či domě působí dojmem určité syrovosti a nepopiratelné divokosti, kterou takový severský les jistě oplývá.

Kvalitní  materiál a elegance v jednom

Borovicové dřevo skýtá vskutku skvělé atributy, díky kterým mají tyto kousky nábytku velmi dlouhou životnost. Borovicové dřevo je známo pro svoji odolnost vůči rozmanitým vlivům, které na ně působí při růstu v lese a tak je můžete najít téměř v každém pásmu na planetě. Jedná o unikátní dřevo, které se na potřebné kvalitní nábytkové využití neomylně hodí a také používá.

Nadčasový styl, ve kterém je nábytek tvořen je skvělou ukázkou severského vkusu. Ten je znám pro svou přímočarost a známky pragmatického postupu při jeho tvoření, proto také ti, kteří si takový nábytek pořídí, jsou zřídkakdy zklamáni.

Věříme, že Vám bude při Vašem výběru nábytku IKEA tento článek nápomocný a že se na kolekci NORNÄS jistě podíváte i v širokém sortimentu, který řetězec nabízí. Pro připomínky či názory je zde pro vás místo na komentáře pod článkem.