Nová kolekce nábytku NOCKEBY z IKEI

Napsal | 20.8.2014

Vítejte u dalšího článku, ve které se budeme zabývat výrobkem tradiční švédské společnosti IKEA, které je známa pro svou nabídku kvalitních, ale i přesto cenově dostupných produktů do domácnosti, kuchyně i zahradu. V tomto článku si konkrétně vezmeme na paškál novou kolekci nábytku NOCKEBY od IKEA, na kterou se v následujících řádcích podíváme podrobněji.

Novinka jménem NOCKEBY

Jak již bylo řečeno, podstatou tohoto článku je seznámit Vás s produkty, které IKEA vyslala na trh s nábytkem jako novinku, které dala nálepku NOCKEBY. Samozřejmě se jedná, jak je již pro IKEU přirozené, o elegantní a vkusné produkty, které jak neurazí svou invencí a občasnou kýčovitostí, tak také nepohorší zastánce moderního stylu, díky některým produktům s náznakem klasických tvarů, které jsou pouze v jiném kabátě. Pojďme se tedy podívat na nějaké konkrétní výrobky a jejich atributy, které jsou jistě zajímavé.

Skvělé pohodlí i prostornost

Právě to nabízí nové pohovky ze série NOCKEBY. Tyto gauče Vás potěší nejen svými měkkými a pohodlnými matracemi s taštičkovými pružinami, ale také vkusnými potahy, které jsou kvalitně zpracovány. Potahy mají také i různé barevné varianty, mezi kterými si vybere jistě každý. V nabídce jsou jak dvoumístné, tak i třímístné pohovky, takže s prostorem, na kterém můžete odpočívat po dlouhém dni, nebude nikdy problém. Dokonalost zakončujícím doplňkem je podnožka, na kterou si můžete při sezení natáhnout Vaše nohy a tak zkvalitnit Váš komfort zase o něco více.

Konec potížím při čištění potahu

Jak napovídá nadpis, již nebude problém s vyčistěním při jakémkoli znečištění potahu na pohovce  nebo podnožce z kolekce NOCKEBY značky IKEA a to proto, že je lze chemicky čistit. Nebude tak již tak oříškem to, jak dostat pryč skvrny od kávy, vína nebo jiných agresivních nečistot, které se mohou objevit na povlečení. Navíc – kolekce NOCKEBY nabízí i samostatné potahy, tím pádem i při roztržení nebude problém nahradit povlak.