New Yorker leták – dámská kolekce

Napsal | 31.10.2015

Vítáme Vás u dalšího z našich článků a dnes přicházíme s módou. Tématem bude konkrétně dámská kolekce z letáku obchodu New Yorker. Jestliže se jedná o jeden z Vašich oblíbených obchodů, nenechte si ujít tyto novinky.

Novinky v New Yorkeru

Mnohé z Vás si přejí vypadat dobře i v chladivějším počasí, ale zároveň, aby takovéto oblečení zahřálo i při předpokládaných mrazech. Na to Vás může nalákat právě obchod New Yorker, kde seženete to, co hledáte. Proto by ve Vašem šatníku neměl chybět kabátek či péřová bunda. Nepředstavujte si pod pojmem „péřová bunda“ jen naducané rukávy, kdy při nošení vypadáte, jako byste měla několik desítek kilo navíc. Móda pokročila a s ní i péřové bundy. Mají totiž stejnou funkci, jen jsou tenčí a díky vláknům rozhodně nezmrznete. S barevnými vzorky či imitací kůže, budete vypadat opravdu skvěle.

O New Yorkeru

Ten, kdo ještě nebyl obeznámen s tímto obchodním řetězcem, máme pro Vás pár vět. Jedná se o nejrozšířenější a populární sortiment v České republice. Ceny zde nebývají vysoké, spíše překvapí tím, jak je téměř vše levnější, než se opravdu zdá. Okouzlí svými novými módními trendy, ale oživí i módu o několik desítek let starší. Stojí za to si projít obchod aspoň jednou, pak už Vás to tam bude lákat častěji.

Co dále v dámské kolekci očekávat?

Pokud Vám můžeme něco doporučit, jsou to právě kromě bund i kabáty. Svým střihem jsou delší a pohybují se v cenách okolo 1500 Kč. Zajistí Vám pohodlí i dobrý vzhled. Dalším produktem jsou i sportovní doplňky. Chodíte rády do posilovny? Nevyhýbejte se sportovní kolekci. Jedná se o elastické kalhoty, které jsou prodyšné a usnadní Váš pohyb. Jsou různé baravné variace. Pokud ke sportovním kalhotám sháníte i boty, není nutné chodit jinam. I tady prodávají několik typů tenisek. Jestliže dáváte spíše přednost eleganci, najdete tu i kožené boty na klínku nebo na obyčejném podpadku.

Podzimní a zimní dámská kolekce

Podzimní a zimní dámská kolekce

Pokud Vás tento článek o módních trendech z letáku New Yorker zaujal, neváhejte a napište své názory nebo další informace o tomto sortimentu, do kometářů pod článkem.