Nerezový chlebník Tescoma

Napsal | 7.8.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu o výrobcích již dlouho tradiční společnosti Tescoma, která má na našem českém trhu zasloužené místo právě díky nabídce velice kvalitních produktů, které si najdou místo v každé moderní kuchyni. Není tomu jinak ani u výrobku, kterým se budeme nyní dopodrobna zabývat právě v tomto článku. Následující řádky Vám poodhalí jedinečné vlastnosti nerezového chlebníku Tescoma, který na trhu s kuchyňskými pomocníky nemá obdoby.

K čemu slouží?

Nerezový chlebník Tescoma Vám zaručí to, že chleba, který nakoupíte čerstvý, jen tak jednoduše neztvrdne. Leč, tento výrobek není nutné využívat pouze pro potřeby uchování bochníku chleba, který chcete udržet co nejdéle jedlý. Nerezový chlebník Tescoma nemá problém zastat funkci úchovy dokonce housek, rohlíků, koláčů a dalšího pečiva, na které si dokážete vzpomenout a které je možné v regálech pečiváren i různých marketů ve Vašem okolí nalézt.

Efektivní uchování pečiva

Tento unikátní chlebník nabízí nejen elegantní vzhled, který je velice nápaditý a nenajdete ho u chlebíků konkurenčních, ale také technologicky vyspělý systém, kterém chléb udrží čerstvější, než jak je tomu u chlebníků ze dřeva. Zasluhuje se o to vroubkované dno, které dokáže zamezit okoralým hranám koláče, ale samozřejmě také rychlému ztvrdnutí spodku chleba, který jste si přinesli. Nepopiratelně nejlepší kombinací je ale využití nerezového chlebníku Tescoma a domácí pekárny. O chléb z domácí pekárny je se potřeba postarat rychle a efektivně, což zmíněný chlebník jednoduše zaručí. Chlebník je mimo jiné výhody také antikorozní, a pokud jste měli někdy problém s tím, že při zavírání dvířka od chlebníku nepříjemně bouchla, s tímto chlebníkem je této otravné záležitosti navždy konec.

Chlebník 4FOOD - zdroj www.tescoma.cz

Pokud jste se tedy rozhodli tento bezvadný výrobek pořídit, zamiřte na internetový obchod společnosti Tescoma, kde ho jistě naleznete. Jeho cena se pohybuje v průměru kolem 1000 korun, což je na tak kvalitně vyrobené zboží úměrná cena.

Věříme, že Vám byl článek nápomocný a pokud Vás napadají jisté připomínky, nebojte se o ně v komentářích pod článkem podělit.