Nepromokavá ochrana matrace 90 x 200 cm

Napsal | 26.4.2014

Většina milovníků pohodlí vlastní postele si už určitě někdy položila některou z následujících otázek: Jak ochránit svoji matraci před všudypřítomnou špínou? Jak si dopřát snídani do postele bez starostí o čistotu vaší pohodlné postele? Jak se vyhnout nepříjemným umělohmotným potahům, na kterých není možné se dosyta prospat? Odpovědí na všechny tyto otázky je ochranný povlak na matrace Skydda Högt od společnosti IKEA.

Skydda Högt – charakteristika

Ochranný povlak Skydda Högt je vyroben z bavlny a polyesteru, takže nejenže ochrání vaši matraci před jakýmkoli zašpiněním nebo prosáknutím tekutin, je také elastický a přizpůsobitelný rozměrům vaší matrace. Jeho přirozený, převážně bavlněný, povrch také zajišťuje maximální pohodlí během spánku – tak, abyste si vůbec neuvědomovali, že vás od matrace něco dělí. Značně prodlužuje její životnost, abyste si mohli užívat nerušený spánek v pohodlí, na něž jste zvyklí. Navíc je jeho údržba velice snadná, jelikož je snímatelný, pratelný v pračce a můžete ho i sušit v sušičce. Jeho praktické rozměry 90 x 200 cm se také hodí téměř pro každou matraci a rám postele.

Snídaně do postele

Jak zpomalit často hektická rána a dodat si dostatek energie a dobré nálady na celý den? Ozvláštněte své každodenní vstávání luxusní snídaní do postele! S ochranným povlakem na matraci Skydda Högt se už nemusíte bát skvrn na své drahocenné matraci; sebevětší šálek kávy nebo čaje není pro potah Skydda Högt problém – ani kapka tekutin neproteče! Povlak je také ideální pro bezpečné spaní s malými dětmi nebo domácími mazlíčky, čistotu vaší postele už nic neohrozí. A pokud se potah zamaže, není ho třeba nějak speciálně čistit, vaše domácí pračka si s ním hravě poradí.

Rozlučte se s nepraktickými potahy a nepříjemným spaním na plastové matraci – ochranný povlak Skydda Högt spolehlivě ochrání váš komfort během spánku a zkvalitní vaše vstávání. Nyní už můžete usínat bez obav!