Nejlevnější zátěžové koberece

Napsal | 3.3.2015

Ať už hledáte podlahovou krytinu domů či do kancelářských prostor, zátěžové koberce jsou volbou, kterou můžete brát reálně v potaz. Zátěžové koberce jsou totiž zpravidla velice odolné, jejich původní barva vydrží opravdu dlouho a lehce se udržují.

My se v tomto článku podíváme na takové, které jsou nejen kvalitní a vzhledově přijatelné, ale také cenově dostupné. Ukážeme Vám nejlevnější zátěžové koberce, které můžete najít a ušetříme Vám čas, který byste mohli strávit právě tím, že byste takové nabídky hledali sami. Pojďme se na ně podívat.

Vlastností a výhody

Zátěžové koberce člověk většinou volí jako možnost především ve chvíli, kdy zjistí, že by se v daném interiérovém prostoru mělo jezdit na kolečkových křeslech. Tato podlahová krytina je k této aktivitě více než vhodná, jelikož tlumí možný hluk, který by byl jistě reálnou záležitostí při ježdění například na dlaždicích. Také bez problému odolá tlaku, který na ně vytváří určitý těžký nábytek – pokud se na něm po delší době objeví jisté známky promáčknutí, nejsou většinou permanentního charakteru.

Kde získat ty nejlevnější?

Co se týká konkrétních nabídek těchto koberců, můžeme Vám představit třeba obchod levnekoberce.eu. Je zde opravdu mnoho různých produktů, ze kterých si můžete vybrat. Liší se ať už vzorem či barvou, tak i cenou za metr čtvereční. Třeba Koberec Point 380, který je v současné době dokonce v akci, je možné sehnat za pouhých 151,-/metr čtvereční a to i s příslušným DPH. Je vyroben ze 100% polypropylenu.

Jedny z nejlevnější zátěžových koberců naleznete také v sortimentu internetového obchodu jménem Nejlepsikoberce.cz. Nebudeme otálet a rovnou Vám představíme ten nejlevnější produkt, který v této sekci lze najít. Zátěžový koberec New Orleans 236 je variantou, která je nejen cenově jednou z nejdostupnějších na trhu se zátěžovými koberci, ale jedná se i o velice slušivý vzor, který do administrativních budov jistě padne. Je možné ho využít jak na běžné podlahy, tak i na prostory schodů. Za metr čtvereční zaplatíte pouze 128,- a to včetně DPH!