Nebesa nad postel

Napsal | 21.12.2013

Krásný den přeji. Dnešní článek bude trošičku jiný než ty předchozí. Rozhodli jsme se do něj přimíchat trochu lásky. To jistě ocení všichni romantici, kterým tento článek na našich stránkách chyběl. Jejich romantické srdce a láskou oblozněný mozek konečně naleznou uspokojení. Článek je zárověn určen pro milovníky spaní. Tématem totiž budou kouzelná Nebesa nad postel.

Nebesa nad postel – pro každého romantika

Většina z nás zná nebesa z romantických filmů a prohlídek zámků a letních sídel šlechty. Nebesa jsou tvořena kostrou – (nejčastěji dřěvenou – jenž je zdobně vyřezávána) a následně je na kostru přichycena textílie. Celá konstrukce tak nejen že zajišťuje značnou část intimiti, ale také přináší uživatelům lůžka soukromí a chrání je před zimou.

Jak si vyrobit nebesa nad postel

Celá konstrukce nebes není vůbec složitou záležitostí a tak není problém si je doma vyrobit. Základem je rám – na ten budete potřebovat přibližně 9 dlouhých tyčí. Ty stlučete dohromady tak, aby se na konstrukci dala hodit textílie a mohla vytvořit intimní a romantické prostředí.

Pro dokonalý vzhled stačí kolem nohou látku obmotat a na konci nechat volně rozpuštěnou. Volba stropu je na Vás. Můžete, ale nemusíte jej dělat. Pokud se pro něj rozhodnete doporučujeme zvolit jinou barvu než látku závěsů – například kombinace červené a černé je naprosto dokonalá

Nebesa z IKEII

Obchodní řetězec IKEA nabízí spoustu postelí různých rozměrů, stylů a barev. Pokud ale toužíte po posteli s nebesy, nebudete vybírat moc dlouho. V IKEA najdete pouze postel ÖVRE.

Postel ÖVRE

Tato postel se vyrábí pouze v bílé barvě, která se ale hodí naprosto kamkoliv. Co se týče jejích rozměrů, jedná se o jednolůžko, které má na délku 160 cm a na šířku 70 cm. Nebesa jsou ozdobena barevnými praporky, tudíž se postel nejvíce hodí do dětského pokoje. Zaujmout ale může i starší věkové kategorie.

Rám postele je vyroben z masivní břízy, která je velmi odolná. Nebesa vyrobená ze 100% polyesteru postel skvěle doplňují. Postel samozřejmě vyžaduje vlastnoruční smontování. Ničeho se ale nemusíte bát, jelikož návod k tomu je velmi jednoduchý a srozumitelný pro každého.

Cena

Pokud se rozhodnete pro koupi této postele, zajisté Vás potěší i její cena. Stojí totiž pouze 2 989 Kč. Postel s nebesy Vám zaručí klidný a ničím nerušený spánek.